Turkcell Superonline internet kullanmak istiyorum ne yapmam lazım?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline altyapım yok internetimi Superonline yapabilir miyim?

Turkcell Superonline internet kullanmak istiyorum

Turkcell Superonline ile internet hizmeti kullanabilmeniz için Superonline Fiber altyapı şartı yoktur. Eğer evde veya işyerinde kullandığınız bir internet hizmetiniz vars veya mevcutta bir telekom altyapınız varsa Superonline internet hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’deki tüm iller ve ilçelerden başvuru yaparak hemen hat taşıma veya yeni internet bağlatabilirsiniz.

Superonline fiber harici kaç Mbps hız alırım?

Süper Hızlı İnternet – VDSL Kampanyası ile binanıza gelen altyapı kontrol edilerek yüksek hızda internet hizmeti alabilirsiniz. Kampanya seçenekleri şunlardır;

Yukarıdaki tarife seçenekleri arasındaki hızlar hat kapasitesine göre alınabilir. Başvuru yaptıktan sonra adres sorgunuza göre hız tesbiti yapılarak 100 Mbps’e kadar internet bağlatabilirsiniz. 25 Mbps destekleyen bir altyapı içinse 35 Mbps hızında bir VDSL kampanyasından yararlanamazsınız.

Superonline internet başvuru

Aşağıdaki başvuru butonuna tıklayın gerekli sorgulama ve kampanya seçenekleri için size dönüş sağlayalım.

Superonline başvuru şartları

Aktif olarak internet hattı kullanan abonelerde sadece kimlik fotokopisi ve abonelik sözleşmesi dışında yeni abonelikten farklı olarak geçiş evrağıdır. Yani hat taşıma formu imzalamanız gerekecetir. Yeni internet almak isteyenler ise kimlik fotokopisi ve abonelik sözleşmesini imzalamaları yeterlidir. Bunların haricinde ek şart veya koşul yoktur.

Superonline altyapım var

Superonline fiber internet altyapısı olan müşterilerse Fiber internet kampanyalarından yararlanabilir. Hızlar 100 Mbps’e kadar sorunsuz şekilde verilirken aynı zamanda modem kurulumları ve aktivasyonları kısa sürede gerçekleşerek çalışır ve internete bağlı şekilde teslim edilir. Fiberden yararlanabilmeniz için mevcutta altyapınızın olması gerekecektir.

Telekom altyapım var

Adsl veya Fiber internetler ile modem teslimi ve sözleşme teslimleri yine ücretsiz olarak kapınıza teslim edilir. Hem mevcut interneti Superonline’a taşıyabilirsiniz hem de yeni bir internet hattı bağlatabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP