Vodafondan superonline geçerken cayma bedeli karşılanıyor mu

vodafondan cayma bedeli

YardımCategory: Ev ve işyeri internetivodafondan cayma bedeli
mehmet asked 1 sene ago

vodafondan cayma superonıleye gecme transfer vodafondan cayma

Dogan replied 5 ay ago

05413463431

1 Answers
Megabits Staff answered 1 sene ago

Vodafone Fibermax veya Adslmax kampanyalarından birine geçiş yaparken (Churn) cayma bedeli olarak bilinen taahhüt karşılama yapılır. Abone eski operatöründen kampanya süresinin bitmediği taahhüt süresi içinde aboneliğin sonlandırılması durumlarda bu bedeli ödemekle yükümlüdür. 
Cayma bedeli tutarının içinde cihaz alımlarınız veya taksitli başka hizmet ödemeleri kendiniz karşılarsınız. Kampanyadan doğan indirim ve diğer ücretler Vodafone tarafından karşılanır. Çıkan taahhüt bozma cezası faturasını ödeyerek dekont ve faturayla birlikte 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77 faks numaralarına gönderirseniz (90 gün içinde) ödediğiniz tutar yeni kampanyanızdan indirim olarak 24 ay boyunca eşit oranda düşülür.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP