Altyapı çalışması yüzünden internet kabloları kesildi

Mahallede kanalizasyon giderleri için kazı yapıldıktan sonra internetimiz gitti

YardımCategory: Ev ve işyeri internetiMahallede kanalizasyon giderleri için kazı yapıldıktan sonra internetimiz gitti
Abdullaj asked 1 sene ago

4 yıl önce bizim mahallede internet alt yapısı bulunmaktaydı en son mahallede kanalizasyon giderleri için kazı yapıldıktan sonra internetimiz gitti kazı çalışması yapılırken internet kablolarını sökmüşler ve geri takmamışlar 4 yıldır mahallemizde internet yok başvuru yapıyoruz ne gelen var ne giden mahallemiz gün geçtikçe gelişiyor ve internete ihtiyaç duyuyoruz lütfen bu konu hakkında yardımcı olun.

1 Answers
Megabits Staff answered 1 sene ago

Abdullah bey;
Altyapı çalışmalarından dolayı kabloların sökülmesi, kesilmesi veya hepten alınmasına çözümünü online başvuru yaparak bulamazsınız. Böyle bir durum için siz ve diğer madur olan kişilerin bir dilekçe ile en yakın Türk Telekom müdürlüğüne giderek durumu izah etmeli ve dilekçe verilmelidir. Dilekçenizde ne kadar çok imza alırsanız o derece hızlı çözüme gidersiniz. Online olarak yapılabilir başvuru kanalı bulunmamaktadır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP