Hangi faturasız hattı almalıyım?

FATURASIZ HAT?

YardımCategory: Mobil hatlar (GSM)FATURASIZ HAT?
Adelya İdil asked 1 sene ago

kendi hattımı kişisel sebeplerle 3 ay önce kapattırdım. şimdi yeni bir faturasız hat almaya karar verdim ve en uygunu hangisi, en iyi seçenek hangisi yardımcı olur musunuz lütfen? (bimcell’e önyargıyla yaklaşıyorum ne yazık ki…)

Megabits Staff replied 1 sene ago

Faturasız hat almak yerine faturalı hatlardan faydalanabilirsiniz çünkü daha avantajlılar. Sadece kimlik fotokopiniz faturalı hat almak için yeterlidir. Sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Faturasız hat fiyatlarının hemen hepsi aynıdır. Turkcell, Bimcell, Vodafone, Avea alsanız bile 35 TL hat aktivasyon parası ile tarifenize göre + paket ücreti peşinden ödemeniz gerekecektir. Bimcell, Türk Telekom Mobil şebekesi kullandığınızdan herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Ersin replied 1 sene ago

Bende aldım yardımız için tşk kart geldi sim kart

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP