Fiber sokakta mevcut ama binaya baglanmamis

Bina fiber türk telekom kutusu bağlatmak istiyorum

YardımCategory: Ev ve işyeri internetiBina fiber türk telekom kutusu bağlatmak istiyorum
Bedirhan asked 1 sene ago

Bina fiber türk telekom kutusu bağlatmak istiyorum sokakta mevcut ama binaya baglanmamis yeni bina diğer binamda vardı taşındım yeni yapıldı binada yok

1 Answers
Megabits Staff answered 1 sene ago

Sokakta fiber altyapı gelmişse evlere fiber internet hizmeti VDSL ile verilebilir. Bunun için alabileceğiniz maksimum hızı sorgulamalısınız. HIZINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN eğer 16 Mbps üzerinde hız çıkıyorsa sokaktaki fiber altyapısı üzerinden evinize bakır kablo ile hizmet gönderiliyor demektir. Binanıza hiç kablo gelmiyor ve bağlantı yoksa Türk Telekom müdürülüğüne giderek dilekçe ile talepte ve internet başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Bina girişine telekom kutusu tarafınızdan alınmalıdır elektrikçilerden temin edebilirsiniz. Sokak başına veya mahalleye fiber altyapısı geldiğinde her kapıya kazı yapılarak ayrı ayrı fiber optik kablo çekilmez. Büyük sitelerde binaların altına kadar gönderilen fiber kablolar dairelere CAT5 veya CAT6 kablolar ile dağıtım yapılır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP