16 mb 100 gb sınırsız internet aldım hızım çok düşük

Almam gereken hız 16 mb olması gerekirken 1.7 mb internet hızı alıyorum

YardımCategory: Ev ve işyeri internetiAlmam gereken hız 16 mb olması gerekirken 1.7 mb internet hızı alıyorum
Mehmet asked 1 sene ago

16 mb 100 gb sınırsız internet aldım.Almam gereken hız 16 mb olması gerekirken 1.7 mb internet hızı alıyorum.Bu aldıgım hızı nasıl yükseltebilirim

1 Answers
Megabits Staff answered 1 sene ago

Binanızda alabileceğiniz maksimum hızı önce öğrenin. BURAYA TIKLAYIN karşınıza binanıza gelen hız değeri çıkacaktır. 16 Mbps ADSL internet kampanyalardır. Bu hızda bir internet 100 GB kotası dolduğunda 5 Mbps’ye düşer. Hattınız eğer daha düşük bir hız destekliyorsa kota dolumlarında 1-2 Mbps arasında seyretmesi normaldir.
Kotanız ve hızınızla alakası yoksa portlarınızla alakalı bir sorun, modem sorunu, splitter sorunu, kablolama sorunu, kırık-kesik-ezik kablolarınız olabilir. Bu değerlerin kontrolü için internet sağlayıcınızı arayarak teknik destek bölümünden hattınızın sinyal seviyelerini kontrol ettirmelisiniz. 16 Mbps bir internet kampanyasına dahil olmak demek 16 Mbps’ye kadar hız alacağınız anlamına gelir. Ne kadar uzun kablo ile santrale gidiyorsa hız o derece düşecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP