Sadece Galatasaray, Sadece Trabzonspor maçları olan Digiturk Paketi
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Sadece Fenerbahçe, Sadece Beşiktaş maçları olan Digiturk Paketi

Digiturk Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor maçları

Diguturk Taraftar paketi vardı ve biz bu paket içerisinde sadece izlemek istediğimiz tuttuğumuz takımın maçlarını (Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor) seçerek kendi spor paketimizi oluşturabiliyorduk. Günümüzde kampanya değişikliğine giden Digiturk tüm Süperlig maçlarını birleştirerek “Sporun Yıldızı” paketi oluşturdu. Artık sadece tek takım maçları seçemiyoruz.

Digiturk Sporun Yıldızı paket fiyatı

Paket adı İndirimli İndirim sonrası
Sporun Yıldızı

49 TL

(2 AY)

99 TL

(10 AY)

Sporun Yıldızı kampanyası

Sporun yıldızı paketi ilk 2 ay 49 TL sonrasında 10 aylık süre boyunda ayda 99 TL ödeyeceksiniz.

Sporun Yıldızı Paketi içinde ne var?

Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Movies STARS, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar ile;

Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası tek pakette HD kalitesinde aboneye sunulmaktadır.

Kampanya detayları

  1. Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
  2. 2 ay 49 TL, 10 ay 99 TL ücret yansıtılır.
  3. Kampanya bitiş tarihi 3 Kasım 2017 tarihidir.
  4. Kurulum ve aktivasyon ücreti yoktur. (12 taahhüt sözü verenlere)
  5. Uydu alıcısı emaneten bırakılır, abonelik sonrası (iptal) teslim edilmelidir. Arızalandığında yenisiyle değiştirilir.

Kurulum ücreti

Eğer binanızda Turksat anten varsa kurulum için ücret ödemezsiniz. Çanak anteniniz yoksa 120 TL dış kurulum ücreti ekstra tek seferde veya 10 TL aylık taksitle faturanıza ilave edilir.

Digiturk Cayma Bedeli

Eğer Diguturk taahhüt bozma (sözleşem bitmeden abonelik sonlandırma) yaparsanız Digiturk tarafından sunulan indirimler ve kurulum ücreti size fatura edilir.

Şampiyonlar paketi

Digiturk paketleri arasında eskiden “Şampiyonlar paketi” adı altında Türkiye’de şampiyonluk yaşamış SüperLig takımlarının yerini aldığı paket bulunmaktaydı. Bu paket yerine artık Sporun yıldızları paketi geldi.

Anadolu taraftar paketi

Anadolu takımlarının bulunduğu SüperLig paketi içerisinde yer alan “Anadolu taraftar paketi” yine aynı şekilde kaldırılarak yerini Sporun Yıldızları Paketine bırakmıştır. Diguturk ile SuperLig maçları izlemek için sadece tek paket alınabilmektedir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP