Hat taşıma kampanyaları 2017, Faturalıya geçme kampanyaları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Numara taşıma kampanyaları, faturalıya geçiş tarifeleri, paketleri, kampanyaları 2018

Numara taşıma kampanyaları, faturalıya hat taşıma kampanyaları

Numara taşıma kampanyaları; şimdi başvurun 2018 yılında da kullanmaya devam edin. Hat taşıma kampanyaları, Turkcell, Vodafone, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Selfy, Bimcell, Pttcell, Teknosa Mobile gibi cep telefonu hatlarının bir başka operatöre taşınmasına numara taşıma denir. Numara taşıma kampanyaları arasından diğer operatörlerin faturalı veya faturasız hatlarını Vodafone faturalıya taşıdıklarında alabilecekleri kampanyalara yer verdik.

Not: Aşağıdaki numara taşıma kampanyaları Vodafone’ye geçişlerde geçerlidir. 2017 yılında başvuru yapıldığında 2018 yılında da geçerli kullanım sağlanmaktadır.

Numara taşıma formu, hat geçiş formu:

Numara taşıma kampanyaları

Vodafone Yeni Red 10 Paket 49 TL

  • İnternet: 10 GB
  • Dakika her yöne: 2000 DK
  • SMS: 1000 SMS

Not: En ucuz ve en uygun numara taşıma kampanyası diyebiliriz. Kampanya fiyat olarak 18, 19, 20, 25 TL olanlarda mevcuttur ancak bu kampanyanın hem dakika avantajı hem de yüksek internet kapasitesi ile rakiplerine fark atarak en ucuz numara taşıma kampanyası 2018 yılı için diyebiliriz.

Diğer numara taşıma kampanyaları ise şunlardır;

Red Paketlerindeki Pass ile Red 10 ve Red 15 paketler 2 ay ücretsiz Pass iletişim, Pass Video, Pass Sosyal, Pass Müzik kotadan yemedin kullanılabilir. Red 20 tarife ise 1 yıl boyunca ücretsiz deneyim sağlanabilecek tarifedir.

 Pass Paket Red 10 Red 15 Red 20
İnternet 11 GB 17 GB 22 GB
Aile

(refli int.)

10 GB 15 GB 20 GB
Dakika 1000 DK 2000 DK 4000 DK
SMS 1000 SMS 1000 SMS 1000 SMS
Ücretsiz Whatsapp Var

(2 ay)

Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz Facebook Yok Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz

Twitter

Yok Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz Instagram Yok Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz

Youtube

Var

(2 ay)

Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz

Müzik

Var

(2 ay)

Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Ücretsiz

Call+

Var

(2 ay)

Var

(2 ay)

Var

(1 yıl)

Fiyat 55 TL 70 TL 90 TL
Aile

(refli fiyat)

49 TL 63 TL 77 TL

Akılküpü tarifeler ise şu şekildedir;

AKILKÜPÜ TARİFELER
İnternet Dakika SMS FİYAT
1 GB 200 dk 19 TL
2 GB 750 dk 1000 sms 23 TL
3 GB 1000 dk 1000 sms 25 TL
4 GB 1000 dk 1000 sms 28 TL
5 GB 1000 dk 1000 sms 35 TL
7 GB 1000 dk 1000 sms 39 TL

Numara taşıma ve geçiş kampanyaları

Yukarıdaki kampanyalara başvuru yaptığınızda 1 adet yeni hat size teslim edilecektir. Yeni başvurularda seçilen numara, taşınma işlemlerinde ise eski numaranızın tanımlı olduğu hattır. Bu hat eski hattınıza geçişiniz tamamlandı olarak gönderilen SMS mesajın ardından takılarak kullanılabilir.

Numara taşıma süresi

Numara taşıma süresi yeni başvurular ve faturasızdan geçişler gibi hemen aktif olmaz. Churn (numara taşıma) işlemi biraz süre alacaktır. Bu süre yanılma payıyla beraber 6 güne kadar sürebilir. Genelde 4 gün ortalaması ile geçiş süresi vardır.

Numara taşıma ücreti var mı?

Numara taşımalarda (operatörler arası geçiş) kampanyalarla beraber ek bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Siz hattınızı taşıdınız diye ekstra bir ücret veya hat parası ödemezsiniz.

Numara taşımalarda telefon numaram değişir mi?

Sizin isteğinzle alakalıdır. Eğer isterseniz eski numaranızı değiştirerek başvuru yapabilirsiniz. Böyle durumlarda sizden yeni numara seçmeniz istenir. Normal taşımalarda ise telefon numaranız aynı kalır operatörünüz değişir.

Yeni hattımı nasıl alacağım?

Yeni hat başvurusu veya numara taşıma başvurusu yaptığınızda müşteri hizmetleri tarafından aranarak kampanyada mütabık kalınarak sözleşme ve hattınız size bulunacağınız adrese teslim edilmek üzere yetkili ekipler tarafından ulaştırılır. Sizin herhangi bir yere giderek hat başvuru veya hat almanıza gerek kalmaz.

Numara taşıma evrakları

Numara taşıma işlemlerinde istenilen evraklar yeni başvurularla aynıdır. Tek fark sözleşmenizde ekstra Churn Evrağı (numara taşıma) olmasıdır. Sizden kimlik fotokopiniz ve adınıza kayıtlı 1 adet fatura fotokopisi alınacaktır. Eğer Kamu personeli iseniz, personel kimlik fotokopinizle normal kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır.

Numara taşımalarda geçiş numara seçme

Hattını taşımak isteyen müşteriler dilerse numara seçimi yapabilir. Talepleri doğrultusunda seçilen numaralar adreslerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Telefon rehberim gider mi?

Telefon rehberinizi yedeklemelisiniz. Yeni hattınızda yedek rehber veya yedek bilgileriniz olmayacaktır. Önerimiz telefonunuza rehberi yedeklemenizdir.

Faturasız hattan faturalıya numara taşıyabilir miyim?

Tüm operatörlerin faturasız hatlarından faturalı hatta geçiş yapılabilir. Ek ücret ödemeden faturalı hattınız adresinize teslim edilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP