Numara değiştirme ücreti 2018, numara değiştirme nasıl yapılır?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Numara değiştirme Turkcell, Vodafone, Avea (Türk Telekom) 2018

Numara değiştirme nasıl yapılır?

Numara değiştirme Turkcell, numara değiştirme Vodafone ve numara değiştirme Avea (Türk Telekom) 2018; Numara değişikliği mevcut abonenin kullanmış olduğu faturalı veya faturasız hattın tüm kampanyaları ve hizmetleriyle beraber yeni numarasına aktarılması işlemidir. Numara değiştirme ücreti 2018 içinde yine aynı.

Numara değiştirme Turkcell 2018

Turkcell hat kullanıyorsanız numara değişikliği için Turkcell Cep merkezlerine gidebilir veya hattınız üzerinden 532’yi arayarak numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. İşlem için SIMKART verilmeden de aynı hat üzerinde işlem yapılabilmektedir. “Turkcell Numara Değişikliği” 2 ayda bir yapılmalıdır. 60 süresi doluncu tekrardan değiştirilebilir. 2 ay dolmadan sadece 1 sefer numaranızı değiştirebilirsiniz yılda ise 3 sefer hakkınız bulunuyor.

Turkcell Numara Değiştirme Ücreti: 25 TL

Numara değiştirme Vodafone 2018

Vodafone ile numara değişikliği yine müşteri hizmetleri aranarak yapılabilir. Yeni bir Vodafone cep telefonu hattı almak yerine mevcut hattın “Vodafone Numara Değiştirme” yapılarak kullanıma devam edilmesi daha mantıklıdır. Yeni hat almaya kalktığında faturalı hattın vergileri ve hat ücreti, faturasız hatlarda ise ilk alım ücreti olan paketle birlikte 70 TL gibi rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bunun yerine düşük bir ücretle numara değişikliği yapabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone Cep merkezlerine giderek numara değişikliğini yapabilirsiniz.

Vodafone Numara Değiştirme Ücreti: 18.9 TL

Numara değiştirme Avea (Türk Telekom) 2018

Avea (Türk Telekom Mobil) hat kullanan aboneler faturalı veya faturasız hatlarını diledikleri zaman değiştirebilir. Faturalı hat kullanıyorsanız her fatura dönemi içerisinde 1 defa, faturasız hat kullanan abonelerse ayda 1 sefer hat numaralarını değiştirebilirler.

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi “Avea Numara Değiştirme” ücretli bir işlemdir. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için faturasız hattınızda TL yüklü olmalıdır. Faturalı hatlarda ise numara değiştirme ücreti faturaya eklenir. Müşteri hizmetleri, Türk Telekom mağazaları ve online işlem merkezi üzerinden numara değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Avea Numara Değiştirme Ücreti: 20 TL (Faturalı)

Avea Numara Değiştirme Ücreti: 20 TL (Faturasız)

Başkası adına olan hattın numarası değiştirebilir mi?

Eğer hat sahibi değilseniz hattı müşteri hizmetlerini arayarak veya cep merkezlerine giderek değiştiremezsiniz. Hattı değiştirebilmeniz için hat sahibinin size bu işlemi yapabileceğinize dair noterden vekalet vermesi gerekmektedir. Vekaletle uğraşmak yerine hat sahibine hattın bağlı olduğu operatörü aratarak yaptırabilirsiniz.

Numara değiştirme Bimcell, Pttcell ve Teknosacell 2018

Bimcell numara değiştirme, Pttcell numara değiştirme ve Teknosacell numara değiştirme işlemleri Avea hatları ile aynıdır. 20 TL ücret ödeyerek ilgili mağazalardan ve müşteri hizmetlerinden talepte bulunabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP