Doping nakil: Doping internet başka yere nasıl nakil yapılır?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom’u başka adrese nasıl alabilirim, Millenicom internet nakil işlemleri

Millenicom (Doping) nakil işlemleri

Millenicom nakil, doping adres değiştirme; internet veya sabit telefon ev/iş hattının hizmet üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan bulunduğu adresten alınarak belirlenen yeni adreste açılmasına, eğer varsa taahhüt süresinin kaldığı yerden devam etmesine nakil denir. İnternet ve telefon hatları için Millenicom (Doping) nakil yapılabilir.

Millenicom (Doping) nakil nasıl yapılır?

Millenicom (doping) nakil işlemi gerektiğinde nakil dilekçesi hazırlamanız yeterli olacaktır. Hat sahibinin telefon açarak Müşteri Hizmetleri tarafından bilgi doğrulamasının ardından nakil işleminiz başlayacaktır. Aşağıdaki irtibat numarasından dolduracağınız dilekçenizi göndereceğiniz mail, faks numarası isteyerek işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom nakil için;

Aramanız gereken telefon numarası: 0 850 333 0 333

Millenicom nakil dilekçesi örneği (WORD)

Millenicom nakil dilekçesi örneğini indirmek için tıklayınız.

Yukarıdaki dilekçeyi indirerek kendinize göre uyarlayıp hazırlayın. Bu dilekçe ile birlikte;

  • Nakil işlemi için dilekçe
  • Müşterinin nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Müşteri hat sahibi değilse hat sahibine ait kimlik fotokopisi
  • Nakil yapılacak olan adres

Not: Kurulumlar için randevu verildiğinde adreste ilgili birinin bulunması yeterlidir. Hat sahibinin adreste olmasına gerek yoktur.

Millenicom (Doping) nakil ücreti

Yapacağınız nakil işlemleri için (her nakilde ödenecek tutar) telefon ve internet taşıma ücretleri bulunmaktadır. Hattınızı nakil ettirdiğinizde faturanıza; Nakil işlem ücreti internet 29 TL ve telefon için 7,5 TL olarak eklenecektir.

Taahhütlü hat nakil yapılır mı?

İnternet hattının nakil için taahhütlü veya taahhütsüz olmasına gerek yoktur. Dileyen her kullanıcı ADSL, VDSL, YALIN, FİBER internet ve sabit ev telefonu hatlarını dilediği adrese taşıyabilir.

Millenicom nakil kaç gün sürer?

Yalın internet (telefonsuz) hizmeti alıyorsanız süre biraz daha uzayacaktır. Millenicom internet hattı 3 gün içinde taşınırken yalın internet hizmetlerinin taşınma süresi 7 iş günü (1 hafta) kadar sürebilmektedir.

Not: Nakil işlemi gerektiğinde hattın gerçek sahibi arayarak ya da dilekçe üzerinde imza atmalıdır. Başkası adına kayıtlı hattı nakil yaptıramazsınız. Hattın devir işleminde başkası adına değişmesi mümkün değildir. Normalde hat kimin adınaysa yeni adreste de yine aynı kişi adına kayıt yapılacaktır. Nakil ücretleriniz hizmetin taşınmasından sonraki ilk faturanıza yansıtılacaktır. Hatlar aynı il içerisinde veya başka şehirlere taşınarak bağlanabilir. Gideceğiniz adreste altyapı yoksa hattınızın nakil işlemi yapılamaz.

Millenicom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP