Millenicom metro Ethernet başvuru, Doping internet başvurusu

Millenicom simetrik internet başvurusu, Doping fiber ve adsl başvuru

Millenicom fiber ve adsl internet ve telefon hattı başvurusu

Millenicom internet (Doping) Simetrik (Metro Ethernet), Adsl internet, VDSL internet ve Fiber internet başvuru talepleriniz için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Eğer binanızın veya evinizin/işyerinizin altyapısı olarak Türk Telekom, Superonline gibi altyapıları mevcutsa dilediğiniz kampanya avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Millenicom başvuru formu

Not: Yukarıdaki başvuru formu doldurulup tarafımıza iletildiğinde internet alacağınıza dair tahhüt sözü vermiş olmazsınız. Bu form ayrıca internet hattınızın desteklediği hızı, fiber altyapıyı ve kampanyalara dair bilgi vermek amacıylada kullanılabilmektedir. Formu doldurduğunuzda mesai saatleri içerisinde tarafınıza dönüş sağlanarak birlikte altyapı ve internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşımında bulunulmaktadır.

Millenicom alabilmek için hangi evraklar gerekli?

Hattın başvuru aşamasında görüşülen ve hat sahibi olacak kişinin 18 yaş altında olmaması gerekecektir. Hat sahibine ait kimlik fotokopisi ve gerekli abonelik sözleşmelerinin imzalanmasından sonra hattın başvuru ve aktivasyon aşamalarına geçilir. İlgili sözleşmeler adresinize gönderilir, kimlik fotopisi sözleşmelerin imzalanmasının ardından yetkili kargo/kurye ekipleri tarafından alınır.

Millenicom Churn başvuruları

Churn başvurularında ise (başka operatörden hat taşıma) yine aynı sözleşme evraklarıyla ek olarak CHURN EVRAĞI imzalatılacaktır. Bu evrak mevcut hattınızın geçişini onaylamak adına imzalamanız gereken bir talep formudur.

Hat taşımalarda ortalama geçiş süreleri 3-4 gün içinde gerçekleşmiş olacaktır. Tamamen sizin sözleşmeyi imzalayarak göndermeniz ve hat taşıma talebinin karşı firmadan onayıyla alakalı sürelerdir. Ne kadar hızlı evrak gönderimi yaparsanız o kadar hızlı hat açılışı gerçekleşir.

Geçiş işlem aşamalarında internet hattınızda kesinti olmaz eski operatörünüzden internet hizmetinizi bu süre zarfında almaya devam edersiniz.

Modem teslimi

Başvuru işlemlerinin ardından aktivasyonlarda herhangi bir sorun olmaması durumunda talebiniz varsa modeminiz Millenicom tarafından adresinize kargo/kurye ile gönderilir. Modemler tak çalıştır özelliğinde olduğundan herhangi bir işlem yapmadan hat aktif olduğunda internete bağlanacaktır.

Eski modemini kullanmak isteyen müşteriler ise; Millenicom tarafından oluşturulan kullanıcı adı ve şifreyi modeme tanımlayarak internet kullanımına devam edebilirler.

Millenicom başvurusu hangi illerden yapılabilir?

Millenicom internet alabilmeniz için altyapınızın olması yeterlidir. 81 il ve bağlı ilçeler için geçerlidir. Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler başvuru yapabilir.

Koşullar ve şartlar

Altyapının olması ve kimlik fotopisi ile sözleşmeler dışında herhangi bir koşul veya şart bulunmamaktadır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP