Doping ücretsiz müşteri hizmetleri online telefon ve iletişim
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon ve Mail adresi – 0850 333 0 333

Millenicom (Doping) Müşteri Hizmetleri

Millenicom kurumsal müşteri hizmetleri ve Doping müşteri hizmetleri numarası bireysel olarak ayrılmaktadır. Bu yazıda geçen telefon numaralarının Türk Telekom, Ttnet ile alakası yoktur. Doping internet ve Millenicom ADSL, VDSL, FİBER kullanıcıları ile yeni başvuru, Churn, talep, şikayet gibi her türlü işlemlerde 7/24 iletişim kurabileceğiniz iletişim bilgileri aşağıdadır.

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş

Genel Müdürlük

Adres: 4.Levent Sultan Selim Mahallesi, Libadiye Sokak, No: 3 Kağıthane – İstanbul

Millenicom (Doping) telefon, Çağrı Merkezi

  • Bireysel Telefon Numarası: 0850 333 0 333
  • Kurumsal Telefon Hattı: 0850 333 0 444
  • WhatsApp Destek Hattı:  0539 333 0 333
  • Ücretsiz Çağrı Merkezi:  0850 433 04 03

*Yukarıdaki telefon numarası üzerinden ücretsiz görüşme sağlayabilmeniz için millenicom hattı üzerinden yani aynı şebeke içerisinde olmalısınız.

*Diğer hizmetlerden (operatörler) yapılan aramalarda normal tarifeniz ne ise ücretlendirme o şekilde olacaktır.

Millenicom (Doping) Faks Numaraları

  • Bireysel Faks No: 0212 325 66 16
  • Kurumsal Faks No: 0212 709 80 30

Millenicom (Doping) E-posta

Mail adresi: [email protected]

Millenicom (Doping) İletişim formu

Eğer Millenicom ile kuracağınız iletişimi iletişim formu üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN. Konunuzu yazdıktan sonra Müşteri Hizmetleri tarafınıza kısa süre sonrasında dönüşler yapmaktadır.

Not: Yukarıda bulunan telefon numaraları arasındaki ücretsiz müşteri hizmetlerini arama için Millenicom (Doping) hizmetlerinden sabit hat veya şebeke içi kullanabileceğiniz telefon numaralarından aramalısınız. Turkcell, Voafone, Avea, Türk Telekom, Bimcell, Pttcell, TeknosaCell, PTTcell ile aramak veya Ttnet, Superonline, TurkNet, Vodafone sabit hat üzerinden aradığınızda bedava dakikalarınız veya paketleriniz varsa kullanırsınız. Ekstra ücret çıkmayacaktır. Eğer kullandığınız paketlerde dakikanız yoksa Operatörünüzün belirlediği sabit hat arama ücretleri üzerinden faturalandırılırsınız.

Whatsapp ile yapacağınız görüşmeler yazılı olmalıdır. Sesli veya görüntülü görüşme hizmeti kullanamazsınız. Whatsapp web üzerinden yanıtlandığından bırakacağınız notlara kısa sürede Müşteri Temsilcisi dönüş sağlayacaktır.

Yapılacak “Müşteri Hizmetleri” görüşmelerin tümü kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca bu numalar üzerinden Hat dondurma, nakil, tarife değişikliği, fatura ödeme, sorgulama, kota öğrenme, arıza kaydı bırakma, arıza takip, başvuru takibi, internet ve telefon başvurusu yapabileceğiniz gibi şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Bayilik başvuruları: Platinium, Gold ve Silver bayilik başvurunuz varsa BURADAN başvuru formunu doldurarak bayiilik başvurusu talebinizi gönderebilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanır.

Millenicom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP