Millenicom modem kurulumu, Doping modem ayarları, modem giriş
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom modem arayüz şifreleri 192.168.2.1, 192.168.1.1, Zyxel, Airties, TP-Link

Millenicom Modemleri ve Modem arayüz ayarları

Millenicom (Doping) internet kullanıyorsanız modemlerinizle alakalı kablosuz modem şifresi, modem arayüz girişi, şifre değiştirme gibi işlemlere ihtiyacınız olabilir ya da modem arayüz şifremi unuttum dediğinizde modem IP (arayüz girişi) 192.168.2.1, 192.168.1.1 adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Millenicom tarafından kullanıcıya verilen Zyxel, Airties, TP-Link modemlere ait kullanıcı adı ve şifreler ile modem ayarlarına ait kullanım klavuzu ve bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Millenicom yeni modem ayarları

Millenicom tarafında modem fiyatları taksitli 6 TL olarak ya da peşin olarak 144 TL gibi ücretlerle alınabilir. Eğer yeni başvuru yaptınız ve tarafınıza kargo/kurye ile modem gönderilmişse şifre oluşturma veya şifre tanımlamanıza gerek yoktur. Modemler tak çalıştır modem olduğundan kabloları takarak hattınızın aktivasyonu gerçekleşmise kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski modemi kullanacaksanız modeminizin arayüzüne girerek şifre ve kullanıcı adınızı tanımlayıp kaydetmeniz gerekecektir.

Elinize ulaşan modem içerisindeki SPLITTER ile telefon hattı ve internet hattınızı ayırabilirsiniz. Kabloların uçları telefon ve internet olarak ayrıldığından kolayca takabilirsiniz.

Millenicom modem kurulumu

Zeyzel Modem arayüz ve şifreler

Web tarayıcınızın “Adres” kısmına cihazınızın Web ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp “Enter” a basınız. Cihazınızın Web ara yüzünün “GİRİŞ” ekranı gelecektir.”Kullanıcı adı” alanına “admin” yazıp, “Şifre” alanına da “1234” yazıp “Tamam” tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz.

  1. Kullanım kılavuzu: İndirmek için tıklayın.
  2. Zyxel kurulum dökümanı için : Tıklayınız

Not: Modem dökümanları PDF formatındadır.

Airties modem

Web tarayıcınızın “Adres” kısmına cihazınızın web arayüzünün varsayılan adresi olan http://192.168.2.1 adresini yazıp “Enter” a basınız.

Cihazınızın web ara yüzünün “GİRİŞ” ekranı gelecektir. Bu ekranda giriş için şifre isteyen bir iletişim kutusu göreceksiniz. Cihazınızın varsayılan olarak giriş şifresi yoktur. “Şifre” alanını boş bırakıp “Tamam” tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz.

TP-Link modem

Millenicom modem arızası

Modeminizi eğer Millenicom üzerinden temin ettiyseniz garanti süresi içerisinde oluşan arızalarda yeni modem verilmektedir. Modeminizi başka yerden satın aldığınızda ise yetkili servile irtibata geçmelisiniz. Başka yerden temin edilen garanti dışı modemler için Millenicom ile görüşme sağlanarak taksitli ya da peşin modem alımı da ayrıca yapabilirsiniz. Modeminizle ilgili arızalarınızda Millenicom Müşteri hizmetleri ile Bireysel: 0850 333 0 333 Kurumsal: 0850 333 0 444 numaralar üzerinden irtibata geçin.

İnternet hattı için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP