Millenicom başvuru iletişim, başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom internet başvurusu nasıl yapılır?

Millenicom başvuru şartları ve koşulları

Millenicom (Doping) olarak eve internet başvuru yapmak isteyen aboneler hem Türk Telekom altyapısı ile hem de Superonline Fiber optik altyapısı ile yüksek hızda yalın, Vdsl, Adsl, Fiber internet başvurusunda bulunabilir. Millenicom başvuru telefonu, Millenicom ev internet başvuru takip, Millenicom net başvuru sorgulama işlemleri SMS veya Müşteri hizmetleri aranarak takip edilebilir.

Millenicom internet başvuru telefonu

Millenicom Akn’siz başvuru, Akn’li başvuru veya limitli-limitsiz internet başvurularınızı aşağıdaki bağlantı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tıklayın Başvuru Yapın

Millenicom başvuru sorgulama

Millenicom başvuru aşamalarını takip etmek isteyenler sorgulama işlemini 0850 333 0 333 numaralı Müşteri Hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilir. Aktivasyon ve işlem tamamlandığında ayrıca kısa mesajla bilgilendirilirsiniz..

Millenicom başvuru takip

Millenicom ile başvuru yapan müşteriler başvurularını ancak Müşteri Temsilcileri ile görüşerek takip edebilir. Hizmetin Telekom veya Superonline altyapısı üzerinden alınmasının önemi olmadan 0850 333 0 333 ile görüşme sağlayarak bilgi alabilirler.

Millenicom başvuru şartları

Millenicom’dan eve veya işyerine internet hizmeti almak isteyen abonenin herhangi bir firma üzerinden altyapısının olması yeterlidir. Fiber altyapınız varsa fiber değilse Adsl veya Vdsl paketlerden yararlanarak başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Yabancı uyruklularda geçerli tarihli pasaport
  • Taahhütname

Yukarıdaki kimlik fotokopisi harinceki belgelere (sözleşme ve formlar) tarafınıza Millenicom aracılığı ile ücretsiz olarak ulaştırılır. Formları imzalamak dışında başka bir şart bulunmamaktadır.

Millenicom başvuru aşamaları

Altyapınıza göre başvurunuz bazı aşamalardan geçer aktivasyon onayı alır. Hizmet talebinde bulunan aboneler için işleyiş şu şekildedir;

  1. Başvuru talebiniz alınarak aranırsınız.
  2. Altyapınıza göre uygun internet kampanyası onayınız alınır.
  3. Sözleşmeniz ve evraklarınız adresinize gönderilir.
  4. Eğer fiber internet ise kurulum ve modem teslimi gerçekleştirilir.
  5. Churn taleplerinde önce evrakların imzalanarak hat geçiş onayına sunulur. Sıfır satışlar ile geçişler arasında 3-4 günlük aktivasyon süreci farkı çıkacaktır.

Notlar: Abonenin yasal olarak 14 günlük cayma hakkı vardır. Bu süreçte kullanımınız kadar ücretlendirme oluşabilir. Tahhüt bozma cezası 14 günlük süreçte geçerli değildir. Fiber internet aboneleri ise aldıkları modemi iade etmekle yükümlüdür aksi durumda modem ve kurulum ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP