Millenicom arıza kaydı açma, doping arıza bildirimleri
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom internet arızaları için ne yapılır?

Millenicom Arıza kaydı

Millenicom (Doping) internet hizmeti alan aboneler altyapı sağlayıcı olarak büyük çoğunlukta Türk Telekom altyapısı ile Superonline altyapısı kullanır. Bu hizmetlerden birinde arıza oluştuğunda veya internette sorun oluştuğunda hizmet servisi almak adına Millenicom müşteri hizmetleri aranmalıdır. Türk Telekom veya Superonline arıza kaydı açmak size çözüm getirmez. Abonelik Millenicom üzerinden yapıldığından kaydınız yine Millenicom‘a bağlıdır.

Eğer bir arıza ile karşı karşıya kaldınız ve sorunun sizden kaynaklanmadığını düşünüyorsanız Bireysel aboneler: 0850 333 0 333 Kurumsal aboneler: 0850 333 0 444 telefonları üzerinen Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlayabilir.

Millenicom arıza başvurusu, Doping arıza formu

Arıza kaydı bırakmanın diğer bir yolu ise iletişim formu kullanmaktır. Online olarak açacağınız bir destek kaydına dönüş sağlanacaktır. Buraya tıklayın ve  başvuru formu üzerindeki şikayet kısmını seçerek sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Millenicom fiber arızası

Hattın sağlayıcı firması Superonline fiber olduğu durumlarda arıza kaydınız için sizden randevu alınarak Superonline yetkili servis tarafından müdahale edilir.

Millenicom adsl ev internet arızası

Millenicom Adsl internet hizmetinizi Türk Telekom hattı üzerinden alıyor olabilirsiniz. Arıza veya bir sorun yaşadığınızda Millenicom müşteri hizmetlerine kayıt bırakarak veya kayıt açmalısınız.

Arıza işlemleri

Arıza kaydı bırakmadan önce bazı fiziki uygulamalar yaparak sorunun kaynağına ulaşırsanız arızanın giderilmesi açısından daha hızlı adımlar atarsınız. Basit bir hata yüzünden bir sorun oluşmuş olabilir.

Örneğin şunları kontrol edin;

  1. Modemin ışıklarının hangilerinin yanıp yanmadığını,
  2. Splitter (telefon ile internet ayrıştırıcı) kullanıyorsanız çıkarın direk hattınızı modeme bağlayın.
  3. Kablolarınızı kontrol edin. Kopma, ezilme, kırılma var mı bakın.
  4. Borcunuzu ödeyip ödemediğinizin sorgusunu faturalarınızdan kontrol edin.
  5. Modem arayüzüne giriş yaparak şifrelerinizi kontrol edin. Elektrik kesintisi veya gidip gelmesiyle ya da modemin açılıp kapanması ile fabrika ayarlarına dönerek şifreleriniz sıfırlanmış olabilir.

Altyapı çalışması

Gün içerisinde bölgenizde bir altyapı çalışması, santral bakımı, port bakımı, elektriksel bakımlar gibi çeşitli durumlarda hattınızda kısa süreli veya saatli kesinti yaşanabilir. Böyle durumlarda modeminizin Power ve Wireless ışıkları ile eğer bağlıysa ethernet ışıkları haricinde bir ışık yanmayacaktır. Bölgesel arıza sorgulama için Bireysel aboneler: 0850 333 0 333 Kurumsal aboneler: 0850 333 0 444 telefonlarla irtibata geçebilirsiniz.

İnternet hattı için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP