Doping hat dondurma süresi, Millenicom hat dondurma başvurusu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom hattı belirli bir süre nasıl durdurulur?

Millenicom (Doping) hat dondurma

Millenicom internet hattı gibi data hatlarının (ADSL, VDSL, FIBER) hizmetin kullanılmayacağını beyan ederek belirli bir süre faaturalandırılmaması ve hizmetin pasif duruma getirilerek kullanım dışında bırakılması işlemine hat dondurma (askıya alma) işlemi denir. Tüm internet servis sağlayıcılarında çeşitli sürelere kadar izin verilen bu işlem Millenicom (Doping) internet hattınız içinde geçerlidir.

Millenicom hat dondurma nasıl yapılır?

Millenicom’dan internet erişimi alıyorsanız hattınızı dondurmak için bir dilekçe yazmanına gerek yoktur. Müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı dondurma üzere talepte bulunduğunuzda işleminizi gerçekleşir. Hattı dondurmak için imza sahibinin araması gerekecektir. Hat kimin adınaysa o kişi işlemi gerçekleştirebilir.

Hat dondurmak için Askerlik, Yaz tatili / Okulların kapanması, Nakil / Taşınma gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Hat dondurma için aranacak telefon numara:

Millenicom müşteri hizmetleri: 0 850 333 0 333 telefon numarası aranmalıdır.

Millenicom hattı kaç ay dondurulur?

Hat dondurma süresi 90 gündür. 3 AY dondurabileceğiniz hattınızı ister tek seferde 3 ay dondurun isterseniz 45’er gün 2 sefer ya da 1’er ay olmak üzere senede 3 sefer dondurabilirsiniz. Toplamda en fazla 3 sefer dondurulabilmktedir.

Millenicom hat dondurma ücreti

Hat dondurma işlemi ücretli bir işlemdir. Her seferde 29 TL ücret ödersiniz. Şimdi mantıken 39 TL kampanya kullanan bir müşteri neden 1 ay dondursun diyebilirsiniz. Doğru da. Hat dondurma ücreti neredeyse aylık fiyata denk geliyor. 3 aydan öncesinde dondurmaya ihtiyacınız varsa dondurmak pekte mantıklı olmayacaktır.

Sürem dolmadan hattımı aktif edebilir miyim?

Hattınızı aktif etmek için sürenin dolmasını beklemenize gerek yoktur. Dilediğiniz zaman 0850 333 0 333 numaralı hattı arayarak hattınızı aktif ettirerek kullanıma devam edebilirsiniz.

Dondurulmuş hattı nakil, iptal yapabilir miyim?

Hattın üzerinden işlem yapabilmeniz için öncelikle aktif etmek zorundasınız. Tarife değişikliği yapacaksanız bile yine aynı şekilde hattı önce aktif etmeniz gerekecektir.

Tahhütlü abonelik dondurulabilir mi?

Hattın dondurulması taahhüt ile alakalı olmayıp taahhütlü veya taahhütsüz aboneler hatlarını dondurabilir. Tahhütlü abonelerde dondurma süreleri taahhütten sayılmaz ileti tarihe sözleşme bitiş tarihlerini ötelemiş olurlar.

Hat dondurma süresinde fatura gelir mi?

Hattı dondurabilmek için faturalarınızı ödemeniz gerekecektir. Borcu olan abone hattını donduramaz. Hat dondurma boyunca müşteriye fatura çıkmaz. Hat dondurma ücreti ise hat aktif edildikten sonraki ilk faturaya yansıtılır.

İnternet hattı için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP