Millenicom abonelik iptali, Doping iptal dilekçesi nasıl yazılır
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom hat kapatma nasıl yapılır, Milleni internet nasıl kapatılır?

Millencom telefon ve internet hattı kapama

Millenicom (Doping) internet hizmetleri ya da sabit telefon hattı kullanıyor ve bir nedenden dolayı iptal ettirmek durumunda kaldıysanız bu hizmetlerinize ait iptal dilekçesi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yalın internet, ADSL, VDSL, FİBER (telefonsuz) internet hizmetleri için bir dilekçe yazmanı ve Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlamanız yeterlidir. Aşağıda “iptal dilekçesi örneği” bulunmaktadır.

Millenicom fiber hat iptaliDopin ADSL hat iptali nasıl yapılır?

Bireysel ve kurumsal hat iptal işlemleri;

Adsl ve Fiber hat iptali

Hattı telefon açarak “Müşteri Hizmetleri” ile görüşme sağlayarak dilekçe ile kimlik fotokopinizi göndermeden iptal işlemi yapamazsınız. İptal olması için hat sahibinin kimliğinin fotokopisi ile imzalamış olduğu dilekçe ile iptal edilebilir.

İptal işlemi 2 şekilde gerçekleşir bunlar;

  • Faks yoluyla iptal
  • Mail (e-posta) ile iptal

Millenicom iptal için faks

Aşağıda dilekçe örneği göreceksiniz. Bu dilekçeyi bilgisayarınıza indirin kendinize göre düzenleyerek imzalayıp gerekli alanları doldurun. Dilekçenizi göndermeden önce 0850 333 0 333 numaralı telefon hattı ile bilgi almanız faydalı olacaktır.

Bireysel hat iptal dilekçesi faks numarası: 0212 325 66 16 faks numarasına göndererip 0850 333 0 333 numaradan teyit alın.

Kurumsal hat iptal dilekçesi faks numarası: 0212 325 66 16 faks numarasına göndererip 0850 333 0 333 numaradan teyit alın.

Millenicom mail ile iptal

Aşağıdaki dilekçe abone (hat sahibi) tarafından doldurulup imzalanarak e-posta ile kimlik fotokopisi ve dilekçe mail atılabilir. Mail: [email protected] adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Millenicom (Doping) iptal dilekçesi örneği

İptal dilekçesi örneğini indirmek için tıklayın (Word belgesi) olarak içeriktekileri kendiniz yazabilirsiniz.

Hat iptali için istenen belgeler

Bireysel;

  • İmzalanmış iptal dilekçesi
  • Hat sahibinin kimlik fotokopisi

Kurumsal;

  • Yetkili kimlik fotokopisi,
  • Yetkili imza sirküsü,
  • Yetkilinin kaşeli imzalı iptal dilekçesi

Millenicom iptal cezası

Hattınıza ait son dönem faturası, varsa taksitlerin kalan toplamı, varsa cihaz bedelinin kalan kısmının tamamı, başka operatörden geçişlerde alınan indirimler ve taahhütlü abonelik iptallerinde kullanılan ay indirimi veya kalan ay indirimler tutarına bakılarak en uygunu müşteriye fatura edilir.

Not: İadeli modem kullanımız varsa modemi iade etmelisiniz. Taksitli modem aldıysanız kalan taksitleri tek seferde ödemek zorunda kalırsınız.

Telefonla iptal işlemi yapılabilir mi?

Hayır, telefonla görüşme sağlanarak iptal gerçekleştirilemez. Hat sahibinin hattın iptaline ilişkin olarak bir dilekçe hazırlaması ve ayrıca kimlik fotokopisini iliştirerek faks veya bayii aracılığı ile iptali gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hattım kaç günde iptal olur?

Millenicom iptal dilekçesini ardından 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır. İptal işlemi için görüşmenin ardından 3 gün içerisinde hattınızın iptal işlemi gerçekleşecektir.

Son faturam ne zaman gelir?

İptalin gerçekleşmesinin hemen ardından son döneme ait fatura ile eğer varsa tahhütlü aboneliklere ait cayma bedelleri faturanıza eklenerek oluşacaktır.

Millenicom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 2 yanıt

  • İnternetimi iptal etmek ıstiyorum fakat iptal etmiyorlar hep bahane buluyorlar diyorlar size geri dönüş sağlanacak sanglanmadi şimdiye kadar iptal etme sebebim ise 6 aydır nakil gelmiyor bu kurumu hiç tercih etmem .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP