Doping internet hangi illerde var, Superonline millenicom altyapısı
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom fiber altyapı sorgulama

Millenicom altyapı, Fiber altyapı sorgulama, Doping internet nerelerde var?

Millenicom altyapı ile doping fiber internet altyapısı sorgulamaları hem Ttnet altyapı (Türk Telekom) hem de Turkcell Superonline altyapısı üzerinden sorgulanabilir. Millenicom altyapı sağlayıcı olarak Ttnet ve Superonline kullanmaktadır. Binanızda herhangi bir altyapı mevcutsa Doping (Millenicom) internet ve telefon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fiber nerede

İnternet altyapı sorgulama

Doping fiber altyapı bölgeleri

Millenicom internet altyapısında diğer altyapı sağlayıcılarla altyapı kullanım programı yürüttüğünden mevcut alyapılarınızı Millenicom kampanyaları ile değerlendirebilmenize olanak sağlar.

Superonline fiber altyapı olan İller

Millenicom Superonline kampanyalarından faydalanabilmeniz için Superonline fiber altyapısının olması şarttır. Bu altyapılar ise; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Samsun, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir ve Aydın illerinden bulunmaktadır.

Yukarıdaki illerde bulunan altyapı her mahalle, her ilçe ve her sokakta vardır anlamı taşımaz. Bulunduğu illerde bazı siteler üzerinde altyapı vardır. Sorgulamalar yapıldığında size fiber ya da VDSL altyapısı hakkında bilgi verilecektir.

Millenicom altyapısı

Tüm Türkiye’de Millenicom hizmetlerinden ayrıca Türk Telekom altyapısı ile hizmet alınabilmektedir. Eğer yeni yerleşim yeri değilseniz ya da bir köy, bucak, yayla gibi altyapının bulunmadığı bölgelerde değilseniz internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom gibi firmalara başvuru yaparak altyapı yok ya da port yok gibi sonuçlar aldıysanız aynı durum Millenicom tarafından da geçerli olacaktır.

Fiber olmayıp VDSL paketleri ile de 100 Mbps’ye varan hızlarda internet alınabilir.

Altyapım yok ne yapmalıyım?

Mevcutta bir altyapınız yoksa Millenicom ile altyapı talebinde bulanamazsınız. Altyapı talebiniz varsa Türk Telekom müdürlüklerine dilekçe ile gidilmelidir. Dilekçede ne kadar çok imza ve talep alınırsa işlemlere o derece öncelik verilir.

Acelem var internet almak istiyorum

Eğer altyapınız yok anca internet ihtiyaçlarınız acilse Superbox kampanyalarını incelemelisiniz. Altyapı olmayan bölgelerde bu hizmet sayesinde erişim alınabilir. Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

50 GB olan bir internet paketi taahhütsüz 159 TL, taahhütlü 139 TL gibi ücretlerle sunulmaktadır. Bunun haricinde mevcut cep telefonu operatörleri ile görüşerek bir modem ve data hattı alabilirsiniz ancak biraz daha pahallıya gelecektir.

İnternet hattı için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP