Doping devir nasıl yapılır, doping devir başvurusu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Millenicom bir başkası adına devir yapılabilir mi?

Millenicom (Doping) devir işlemleri

Millenicom devir, doping devir; devir işlemi data hattının (internet ve telefon) hizmette kesinti yaşanmadan sadece hat sahibinin adının değiştiği işlemdir. Bu işlem için hem devri yapanın hem de devri alacak kişinin bir dilekçe yazarak karşılıklı imzalamaları ve her iki imza sahibininde kimlik fotokopilerini mail/faks veya başvuru kanalları (yetkili bayii) aracılığı ile işlemi tamamlamaları gereken bir işlemdir.

Hat sahibinden çıkarak bir başkası adına kayıtlı hale gelme işine devir denir.

Millenicom devir yapılır mı?

Millenicom (Doping) internet hizmetlerinden faydalanıyorsanız hattınızı bir başkasına devredemezsiniz. Siz, Millenicom devir dilekçesi yazsanız veya başvuru yapsanız bile hattın devri gerçekleşmeyecektir.

Veraseten devir;

Doping (Millenicom) hat sahibinin vefatı ile devir yapılabilir. Böyle durumla karşılaşmanız durumunda (hat sahibinin vefatı) bir dilekçe hazırlayarak “Ölüm Belgesi” alarak kimlik fotokopinizle beraber hattın devrini gerçekleştirebilirsiniz. Veraset ilamında adı geçen kişiler hat üzerinde işlem yapabilmektedir.

  • Bireysel Telefon Numarası: 0850 333 0 333
  • Kurumsal Telefon Hattı: 0850 333 0 444

Yazacağınız dilekçenizde müşteri numarasını yazarak ilgili evraklar veya dilekçe örneği için yukarıdaki numaralarla irtibata geçip dilekçenizi ve diğer evraklarınızı (imzalı) olarak;

  • Bireysel Faks No: 0212 325 66 16
  • Kurumsal Faks No: 0212 709 80 30

numaralı faks hattına gönderin veya info@milleni.com.tr mail adresine göndererek işlemleri başlatabilirsiniz.

Millenicom devir hakkında destek bölümlerinde harhangi net bir bilgi bulamadığımız için Müşteri Hizmetleri ile online görüşme sağlayarak bilgi aldık.

Millenicom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP