Turkcell Superonline Hizmetleri

Superonline İnternet ve İletişim Hizmeti

Turkcell Superonline, Türkiye’nin en eski kurumlarından olup iletişim sektöründe öncü ve kendi fiber altyapısı üzerinden hizmet veren ISS (Internet Servis Sağlayıcı) firmasıdır. Bireysel ve kurumsal anlamda GSM (Mobile) adsl, fiber, Voip, Simetrik internet, Metro ethernet, Ev ve iş telefonu ihtiyacı gibi bir çok alanda hem kendi altyapısı hem de Türk Telekom altyapısı ile hizmetler sunmaktadır.

Superonline fiber kampanyalar 2018, Superonline fiber paketler 2018

Superonline fiber paketler 2018 ve Fiber internet fiyatları 2018 2018 fiber internet fiyatlarındaki diğer bir avantaj ise hem internet hem de ev elektrik aboneliği birleştirmektedir. 2018 yılının en göze çarpan kampanyalarında Turkcell faturalı hat kullanan abonelerin ev internet hatları ile ev elektrik aboneliklerini de aynı zamanda Superonline fiber internet paketleri ile birleştirebiliyor olmaları kampanyaları ve… devamını oku »

Superonline internet başvurusu nasıl yapılır?

Superonline başvuru şartları ve koşulları Turkcell Superonline ile internet başvurusu yaparak eve bağlantı çektirmek için ya Superonline fiber internet altyapısına sahip olacaksınız ya da Türk Telekom altyapısı üzerinden Adsl veya VDSL hattı alacaksınız. Superonline başvuru telefonu, Superonline başvuru takip, Superonline başvuru sorgulama gibi soruların yanıtını alarak yazımız üzerinden bilgi sahibi olabilir hemde başvuru yapabilirsiniz. Superonline başvuru… devamını oku »

Superonline fiber kampanyaları 2018, Superonline fiber internet kampanyası 2018

Superonline fiber kampanyaları 2018 Turkcell Superonline ile evinizde veya işyerinizde Fiber internet tarifeleri ve paketlerinden 2018 yılında da faydalanabilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen ve en ucuz internet paketlerine yer verilmiştir. Eğer Superonline fiber altyapınız yoksa Telekom altyapısı üzerinden de ayrıca Superonline ADSL veya VDSL paketlerinden tüm il ve ilçelerde faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline Işık Hızında… devamını oku »

Superonline yalın kampanyaları 2018, Superonline telefonsuz internet paketleri 2018

Superonline Yalın ADSL kampanyaları ve ücretleri 2018 yılında da kaliteli internet olarak YALIN ADSL ve Telefon+İnternet kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Kampanya katılımları için Telekom altyapınızın olması yeterlidir. Telefonsuz ADSL veya Telefonlu tarifelerden birini seçerek uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Limitsiz ve limitli paketlerden ihtiyacınıza göre faydalanabilirsiniz. Superonline ADSL Paketleri HIZ KOTA AKN YALIN Tel+int ​8 Mbps Limitsiz 50… devamını oku »

Taahhüt süresi bitmeden Superonline aboneliğimi sonlandırırsam ne öderim?

Superonline taahhüt bozma ve iptal cezası hesaplama Superonline internet hattı kullanıyorsanız ve bu abonelik için 24 aylık kontrat yaparak indirimli internet hizmeti adı altında taahhüt vermiş durumundasınız. Hattın bu sözleşme süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda ortaya çıkacak olan taahhüt bozma cezası olarak belirli bir tutar çıkacaktır. Taahhüt bozma ile birlikte size gelecek olan faturayı abonelik… devamını oku »

Superonline altyapım yok internetimi Superonline yapabilir miyim?

Turkcell Superonline internet kullanmak istiyorum Turkcell Superonline ile internet hizmeti kullanabilmeniz için Superonline Fiber altyapı şartı yoktur. Eğer evde veya işyerinde kullandığınız bir internet hizmetiniz vars veya mevcutta bir telekom altyapınız varsa Superonline internet hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’deki tüm iller ve ilçelerden başvuru yaparak hemen hat taşıma veya yeni internet bağlatabilirsiniz. Superonline fiber harici kaç Mbps… devamını oku »

En ucuz Superonline fiber internet kampanyası 6 ay 100Mbps fiber 59.90TL

Turkcell Superonline 24 Mbps fiber internet kampanyası Superonline fiber internet kampanyası hem ucuz olsun hem de Superonline 100 mbps fiyat bakmadan önce hızını denemek isterim derseniz tam size göre Turkcell ev internet paketleri sınırsız gece kullanım veriyor. 59.9 TL limitsiz internet kampanysının bir avantajı ise; 6 ay boyunca fiyat farkı ödemeden 100 Mbps hızda internet kullanacaksınız. Geriye… devamını oku »

Superonline tablet kampanyası 2018, Superonline kullanıyorum tablet istiyorum

Superonline’nin verdiği tablet, Superonline tablet kampanyası  Superonline mevcut abonete taksitli tablet ve yeni Turkcell Superonline abonesi olmak isteyenler için tabletli internet kampanyası. 2018 yılına ayca ucuz fiyat ödeyerek tablet sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki superonline tablet kampanyası 2017 ve 2018 yılı için başvuru formu yeni abone olmak isteyen, hattını Superonline taşımak isteyen ve mevcutta Superonline internet kullananlar başvuru… devamını oku »

Superonline hattımı başkasına nasıl verebilirim?

Superonline devir işlemleri Turkcell Superonline internet devir işlemi; mevcutta kullanılan data hattının hat sahibi tarafından kendi rızası ile bir başkası adına kayıt edilerek hizmetin kullanımının devam edilmesine Superonline Devir denir. Turkcell Superonline devir dilekçesi örneğine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Superonline devir formu örneği, devir dilekçesi Aşağıda bulunan Superonline internet devir dilekçesi örneği formunu indirip doldurarak hattın başkası adına geçişi… devamını oku »

Superonline nakil süresi, nakil ücreti itiraz, Superonline nakil problemi

Superonline internet ve sabit telefon hattı başka adrese alma Turkcell Superonline data hattı (internet ve sabit telefon) taşınma veya başka ikamet adresine göderilmesi işlemine nakil işlemi denir. Başka adrese fiber internet ADSL ve VDSL yalın (telefonsuz) veya telefonlu olarak nakledilebilir. İşlemin gerçekleşmesi için dilekçe yazmanıza gerek yoktur. Superonline fiber ve Adsl internet nakil nasıl yapılır?… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP