Ads, fiber, vdsl, internet haberleri

İnternet Teknik ve Genel Konular

Cep telefonu hattı ile yapılabilecek işlemler ve GSM operatörleri arasındaki geçiş ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş bilgileri

Taahhüt yenileme, taahhüt süresi bitişi ile ne yapılmalı?

Sözleşme bitiş tarihi ile taahhüt yenileme Hemen her abonenin karşılaşacağı muhtemel durumdur sözleşme süresinin bitmesi (taahhüt süresi) tabi doğal olarak sözleşmenizin bitmesi ile ne olacağını, internet kesilir mi gibi çeşitli sorular kafanızda oluşabilir. Bu yazımız ile taahhüt süresi dolumunda Türk Telekom, Avea, Ttnet, Superonline, Turkcell, Vodafone, Kablonet (Uydunet), Millenicom, D-Smart, Digiturk gibi hizmet aldığınız faturalı… devamını oku »

Akıllı saat hediyeli ev internet kampanyası

Ev internet hattınız için akıllı saat hediyesi alın! KAMPANYA SONA ERMİŞTİR! Aşağıdaki saat görselleri ve internet kampanyalarını incelemeden önce bilmeniz gereken bazı detayları lütfen okuyunuz. Akıllı saat hediyeli kampanya sadece sitemize özeldir ve 1000 adet ile sınırlıdır. Akıllı saat hediyesi evine yeni Adsl, Vdsl ve Fiber internet kampanyalarında geçerlidir. Mevcut internet hattını Vodafone Adsl, Vdsl ve… devamını oku »

Her ev faydalansın diye Superonline 31.90 TL ucuz yalın ev interneti 2018

Superonline 31.90 TL en ucuz ev internet kampanyası Evimde internetim olsun yalın olsun, telefonsuz internet olsun diyorsanız Superonline’dan 31.90 TL ucuz internet kampanyası başladı. Kampanyaya dahil olmak isteyen abonenin bağlantı, aktivasyon ve kurulum ücreti yoktur. Yeni internet başvurularında geçerli olan bu kampanya ev internetler arasında en ucuz olan limitsiz pakettir. Telefonsuz internet almak isteyen aboneler… devamını oku »

Fiber optik kablo tarihi

Fiber Optik Nedir Son on yılda, Elektronik iletişim endüstrisinde çok sayıda önemli ve dikkate değer değişim meydana geldi. Ses,veri ve görüntü iletişimindeki olağanüstü artış,daha ekonomik ve daha geniş kapasiteli iletişim sistemlerine olan talebin de aynı şekilde artmasına neden oldu. Bu da elektronik iletişim endüstrisinde teknik bir devrime yol açtı.Yeryüzü mikrodalga sistemleri çoktan maksimum kapasitelerine ulaşmış… devamını oku »

Evde elektrik hattından internet kullanma

Evde internetinizi elektrik hattına verme Adındanda anlayacağınız gibi evdeki internet hattınızı elektrik şebekenize yayarak başka odalardan priz çıkışlarına takacağınız bir cihaz aracılığı ile her odaya kablo döşemekten veya çekmekten kurtulabilirsiniz. Evde elektrik hattından internet kullanmak için Powerline tercih ederek; Teknosa, Vatan, Bimeks, Media Markt gibi teknolojik mağazalardan 150-200 TL fiyat aralığında sipariş verebilirsiniz. (Fiyat güncelliğini kaybedebilir) Powerline… devamını oku »

En iyi performans için ev internet modemi nasıl olmalı?

Modem alırken nelere dikkat etmeliyim? Eve internet bağlatan veya evde internet hattı kullanan abonenin yeni bir modem alırken ya da internet sağlayıcının vereceği modemlerden tercihler yaparken bazı özellikleri dikkate alırsanız daha performanslı bir ev ya da işyeri internet hizmeti kullanabilirsiniz. Yine aynı durum evdeki modeminden memnun olmayan aboneler için geçerlidir. İnternet hızı Öncelikle yukarıdaki altyapı… devamını oku »

Evde kablosuz internet bağlantım zayıf, Wifi sinyalim güçlü değil

Evde internet hattımın kablosuzu yavaş Ttnet, Türk Telekom, Superonline, Vodafone, Turknet, Millenicom, Digiturk, D-smart, Kblonet vs. derken oldukça yaygın internet hizmeti kullanma şansımız var. Ancak kampanyalara dahil olurken aldığımız Wifi (Wireless) kablosuz modemlerde yeteri kadar performans alamayarak kablosuz bağlantı hız düşüşü, çekim gücü, sinyal zayıflığı derken internetimize cepten veya tabletten ya da masaüstü bilgisayardan kablosuz… devamını oku »

Evime ne tür internet bağlatabilirim?

Evime bağlatabileceğim internet hizmetleri Evinde altyapısı olan aboneler veya hiç altyapısı olmayan müşteriler yeni bir internet hattı bağlatabilir. İnternet bağlantıları ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) aracılığı ile kendinize uygun gelen bir sağlayıcı ile gerçekleşir. Toptancı konumunda olan (Altyapı Sağlayıcı) firmaların aracı kurumları ile (Dağıtıcılar) hizmetlerden faydalanabilirsiniz. DSL İNTERNET Ana dağıtıcısı “Altyapı Sağlayıcı” Türk Telekom’dur. DSL veya… devamını oku »

2020 yılına kadar her eve internet

İnternetsiz ev kalmasın projeleri Altyapı veya maddi nedenlerden dolayı internet hattı kullanamayan aboneler için “her eve internet” projelendirmeleri hız kazanıyor. Birçok ülkede örneğin İngiltere şuan eve internet almayı zorunlu hale getiriyor. 10 Mbps internet ise yasal hak olarak verilecek. Türkiye’de durum biraz daha karmaşık.. Bunun nedeni altyapı yetersizliği yüzünden internet hizmetlerinden faydalanamama. Mevcutta altyapısı olan… devamını oku »

Taahhüt süresi bitmeden internet taşınır mı?

Taahhüt süresi dolmadan internet firması değiştirme Evde internet hattı kullanan abonenin taaahhüt süresi dolmadan interneti değiştirmesine engel bir durum yoktur. Dikkat edilmesi gereken konu; hattın taahhüt süresinin ne kadar kaldığı, taahhüt bozulduğunda ne kadar “taahhüt bozma cezası” ödeyeceğidir. Taahhütlü bir abonelik bozulduğunda şunları geriye ödersiniz; Bağlantı ve aktivasyon ücreti Taksitli modem varda kalan taksitleri. (Fiber… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP