Gündemdeki en uygun internet paketleri

Güncel Kampanyalar

Güncel kampanyalar, tarifeler ve paketler için Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet, Digiturk, Dsmart tarafından sunulan detaylara ulaşabilirsiniz. Tartışmaya açık, tavsiye, öneri, şikayet ve memnuniyetler yorumlanabilir.

Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları

İşyeri internet tarifeleri, paketleri ve kampanyaları Aşağıdaki tablo üzerinden ADSL, VDSL, FİBER internet paketlerine ait kampanyalar göreceksiniz. Buradaki kampanyalar tümüyle Kurumsal işyeri kampanyalarıdır. Bireysel müşteriler (Vergi Levhası olmayan) kampanyalardan yararlanamaz. Kurumsal internet paketleri Başvuru: Başvuru ve Bilgi için tıklayın → Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları Kampanyalar hakkında: Fibermax hariç VDSL, ADLS ve Fiber peketlerinde;… devamını oku »

Ev internet paketleri 2018

Ev internet paketleri 2018, Evde internet 2018 Evde internet kullanmak isteyen aboneler için ev internet paketleri ve kampanyaları aşağıda tablo üzerinde belirtilmiştir. 2018 yılında ev telefonsuz internet paketleri ve telefonlu evde internet kampanyaları ADSL, VDSL ve Fiber altyapı uygunluğuna göre tercih edilebilir. Kampanyalar; TurkNet, Türk Telekom (Ttnet), Millenicom (Doping), Turkcell Superonline, Vodafone Supernet, Kablonet (Uydunet),… devamını oku »

Vodafone 1000 dakika 1000 SMS 10 GB internet 39 TL kampanyası

Vodafone 10 GB internetli numara taşıma kampanyası 1000 dakika 1000 SMS 10 GB internet 39 TL; bu kampanya sadece hattını Vodafone’ taşıyanlar içindir. Numara taşıma kampanyaları arasında şimdilik en ucuz paketler arasındadır. Yeni yürürlüğe giren kampanyaya sadece faturaya geçişlerde (Churn) başvuru yapılabilir. Mevcutta faturasız Vodafone aboneleri kampanyaya faturalıya geçiş yapamamaktadır. Bir başka operatörden GSM hizmeti… devamını oku »

Türk Telekom telefonsuz (yalın) internet fiyat listesi 2018, Limitsiz internet fiyatları

Türk Telekom (TTNET) yalın limitsiz internet Türk Telekom (TTNET) internet kampanyası telefonsuz internet (Yalın) Ultranet, Fibernet, Hipernet ve Adsl kampanya fiyat listesine aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanya koşulları için herhangi bir abonelik sözleşmesi dışında belge temini istenmez. Başvuru butonu aracılığı ile kampanyalardan yararlanarak (Telefonsuz internet) hizmetini limitsiz olarak 2018 yılında da kullanabilirsiniz. Yalın internet kampanya… devamını oku »

Türk Telekom telefon+limitsiz internet kampanyaları 2018

Türk Telekom telefon+limitsiz internet Türk Telekom (TTNET) internet kampanyası ev telefonu olan aboneler için Ultranet, Fibernet, Hipernet ve Adsl kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Bu kampanyalardan faydalanmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Kampanyalar içinde telefon hattı gereksinimi bulunmaktadır. Telefon+internet limitsiz internet kampanyası olup 2018 yılında da kullanıma devam edilmektedir. Kampanya şartları ve koşulları hakkında bilgiye fiyat listesi tablosunun… devamını oku »

21 TL Limitsiz internet kampanyası (Adsl ve Fiber)

Limitsiz internet 21 TL Kampanya Dsmart tarafından sunulan limitsiz ev internet için olup hem ADSL hem de FİBER altyapısı olanlar için geçerlidir. Kampanyanın kötü yanı kota dolumunda hızın 4 Mbps yerine 1 Mbps olarak değişmesidir. 40GB adil kullanım (akk) dolduğunda hızınız 1 Mbps olarak değişecektir. Not: 21 TL internet kampanyasından daha önce internet almamış veya… devamını oku »

Superonline fiber kampanyaları 2018, Superonline fiber internet kampanyası 2018

Superonline fiber kampanyaları 2018 Turkcell Superonline ile evinizde veya işyerinizde Fiber internet tarifeleri ve paketlerinden 2018 yılında da faydalanabilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen ve en ucuz internet paketlerine yer verilmiştir. Eğer Superonline fiber altyapınız yoksa Telekom altyapısı üzerinden de ayrıca Superonline ADSL veya VDSL paketlerinden tüm il ve ilçelerde faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline Işık Hızında… devamını oku »

Superonline yalın kampanyaları 2018, Superonline telefonsuz internet paketleri 2018

Superonline Yalın ADSL kampanyaları ve ücretleri 2018 yılında da kaliteli internet olarak YALIN ADSL ve Telefon+İnternet kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Kampanya katılımları için Telekom altyapınızın olması yeterlidir. Telefonsuz ADSL veya Telefonlu tarifelerden birini seçerek uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Limitsiz ve limitli paketlerden ihtiyacınıza göre faydalanabilirsiniz. Superonline ADSL Paketleri HIZ KOTA AKN YALIN Tel+int ​8 Mbps Limitsiz 50… devamını oku »

Turkcell evde cepte internet, hem evde hem cepte internet 2018

Hem cepte hem de evde internet 2018 yılında hem cep telefonu hattınıza internet, Dakika, SMS yükleyin hemde evde sınırsız internet kullanmanın keyfine varın. Cepte internet kampanyaları ile evde internet kampanyalarında sunulan paketler Turkcell Superonline ve Turkcell Faturalı cep telefonu hatlarına özeldir. Hem evde hem cepte internet kampanyaları Superonline ve Turkcell kampanyalarına Türkiye’nin her şehrinden katılım… devamını oku »

Superonline VDSL Kampanyası 2018, VDSL fiyatları 2018

Superonline VDSL internet Superonline VDSL altyapısı Tüm Türkiye’de kullanıma açıktır. Alabileceğiniz maksimum hızlara bağlı olarak Telekom altyapı varsa VDSL internet kampanyalarından telefonlu internet veya telefonsuz internet (YALIN) olarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Superonline VDSL kampanyaları Aşağıdaki kampanyalara başvuru tarihi: 01.01.2018’dir. Kampanyalar güncellendiğinde yeni VDSL kampanyaları da tabloda düzenlenmektedir. Mbps’ye kadar Kota AKK* Tarife Fiyatı 24 Ay Fiyat… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP