Turkcell GSM

Turkcell Cep Telefonu Hattı

Turkcell GSM hattı üzerinden yapabileceğiniz internet, ses, SMS gibi kısa mesaj ve Mobile uygulamalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar için gereken iptal, devir, tarife değişikliği, faturalıya geçişlerde yapmanız gereken işlemler için bilgi alanıdır.

Turkcell numara değiştirme nasıl yapılır, faturalı ve faturasız (hazır kart) numara değişikliği

Turkcell numara değiştirme 2018’de de Turkcell faturalı veya faturasız (Hazır Kart) numaraları ücretli olarak değiştirilebilir. Müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell cep merkezlerine gidilerek yeni numara tahsisi yapılarak eski kampanya ve ek hizmetler olduğu gibi yeni numaraya aktarılabilir. Turkcell numara değiştirme şartları Faturalı veya faturasız hattı sadece hat sahibi değiştirebilir. Eğer varsa vekaletname ile numara değişikliği… devamını oku »

Turkcell faturalı veya hazır kart hat iptal dilekçesi, Turkcell iptal formu

Turkcell hat iptali için gerekli işlemler Turkcell hat kullanan müşteriler faturalı hat veya hazır kart (faturasız) hatttını iptal ettirmek istediklerinde hangi yöntemlerle hattın iptali, Turkcell faturalı hat kapatma bedeli, Turkcell hat kapatma ücreti, Turkcell fatura kapatma cezası, Turkcell hat iptali ücreti gibi merak ettiğiniz konularla Turkcell hat iptali dilekçe örneği ve diğer başvuru yöntemlerini bu… devamını oku »

Turkcell faturalı hat ücretleri 2018, Turkcell faturalı hat fiyatları 2018

Turkcell faturalı ve faturasız hat fiyatları 2018 yılında hattım Turkcell faturalı veya Turkcell hazır kart (faturasız) olsun diyorsanız belirli bir ücreti ödemek zorundasınız. Bu sadece Turkcell için geçerli bir uygulama değildir Vodafone, Türk Telekom (Avea) hattı almaya gitseniz bile yine aynı ücretlerle karşı karşıyasınız. Size sadece operatör seçmek kalıyor. HEMEN FATURALI HAT BAŞVURUSU Ücret ödemeden,… devamını oku »

Turkcell numara taşıma kampanyaları faturalı, Turkcell geçiş kampanyaları 2018

Turkcell numara taşıma kampanyaları Turkcell’e geçiş kampanyaları; Pttcell’den, Bimcell’den, Teknosacell’den, Vodafone ve Avea (Türk Telekom) mobil’den Turkcell faturalıya geçiş (numara taşıma) yapanlar için geçerlidir. Başvuru formunu doldurarak çok daha fazla kampanyalardan birine geçiş yaparak ayrıca Lifecell kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 2018 yılında Turkcell avantajlarıyla hemen tanışın. Turkcell numara taşıma başvuru Aşağıdaki başvuru formu sadece faturalıya geçiş… devamını oku »

Bimcell’den Turkcell’e geçiş nasıl yapılır, Bimcell’den Turkcell’e numara taşıma

Turkcell’e geçiş şartları Bimcell, Pttcell ve Teknosacell kullanan müşteriler Turkcell’e numara taşıma ve geçiş işlemi yapabilir. Eğer Turkcell faturasız hat (Hazır Kart) istiyorsanız Turkcell mağazaları aracılığı ile sadece kimlik fotokopisi vererek geçiş işlemini tamamlayabilirsiniz. Turkcell faturalıya geçiş istiyorsanız başvuru formumuzdan yapabilirsiniz. Numara taşımalar hakkında öğrenmek istediğiniz konulara makalenin altından ulaşabilirsiniz. Bimcell’den Turkcell’e geçiş, Bimcell’den Turkcell’e… devamını oku »

Vodafone’dan Turkcell’e geçiş, Vodafone’dan Turkcell’e numara taşıma

Vodafone hattımı Turkcell’e taşımak istiyorum Vodafone Red, Esnaf, Business paketleri kullanan faturalı hat müşterileri ile Vodafone faturasız hat kullanan aboneleri hatlarını Turkcell’e taşımak istediklerinde abonelik sözleşmesi ve kimlik fotokopisi ile numara taşıma işlemlerini ister aynı numarasını bırakarak veya numara değiştirerek geçiş yapabilirler. Aşağıdaki formu sadece Turkcell faturalıya geçiş için kullanabilirsiniz. Hazırkart faturasız hat istiyorsanız Turkcell… devamını oku »

Avea’dan Turkcell’e geçiş, Avea’dan Turkcell’e numara taşıma

Türk Telekom Mobil (Avea) hattımı Turkcell yapmak istiyorum Türk Telekom Mobil (Avea)’dan Turkcell’e geçiş, Avea’dan Turkcell’e numara taşıma sadece 1 kimlik fotokopisi ve sözleşme imzalanarak yapılabilir. İster numaranızı aynı bırakın isterseniz yeni bir numara alarak hattınızı taşıyabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden kısa sürede Türk Telekom faturasız hattan veya Avea faturalı hattan Turkcell’e taşınabilirsiniz. Turkcell’e geşiş… devamını oku »

Turkcell faturasızdan faturalıya geçiş, Turkcell faturalıya nasıl geçilir?

Turkcell Faturasız (Hazır Kart) faturalıya dönüştürme Temel konu: Turkcell faturasız hat kullanıyorum hattımı faturalıya dönüştürmek/çevirmek istiyorum. Bu yazımızda ana konu olarak “Turkcell faturalıya nasıl geçilir, Hazır kart’tan faturalıya geçiş nasıl yapılır, faturasızdan faturalıya geçiş için gerekenler” üzerine gerekli tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Turkcell faturalı hat alarak Lifecell gibi avantajlı paketlerden de ayrıca faydalanabilirsiniz. Faturalı hatta geçiş formu… devamını oku »

Turkcell faturalı hat başvuru formu, Lifecell hat başvurusu

Turkcell Faturalı Hat Başvurusu Turkcell faturalı başvuru için Turkcell Cep Merkezlerini dolaşmanıza gerek yoktur. Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Avea, Türk Telekom, Vodafone faturalı veya faturasız hattınızı taşıyabileceğiniz gibi aynı zaman Yeni Turkcell faturalı hat alabilirsiniz. Aşağıdaki “başvuru formu” doldurmanız yeterlidir. Turkcell faturalı hat başvuru formu Turkcell faturalı hat almak için şartlar ve koşullar Turkcell faturalı hat… devamını oku »

Turkcell financell puan sorgulama, Turkcell limit puan, Turkcell finansman puan sorgulama

Turkcell puan ile akıllı cihaz teslimi Turkcell puan sorgulama ve Turkcell cihaz sorgulama için İZMİR ve İSTANBUL ilçelerine hizmet vermekteyiz. Taksitli telefon almak veya puanınızı öğrenmek için aşağıdaki sorgulama formunu doldurabilirsiniz. Turkcell puan sorgulama/Turkcell cihaz sorgulama Not: Sadece İzmir ve İstanbul için destek sağlayabilmekteyiz. Formu gönderdikten sonra hizmet vermeye yetkili Turkcell bayii tarafınıza kısa sürede dönüş… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP