Türk Telekom faturalı veya faturasız cep telefonu hatları

Avea (Türk Telekom) GSM

Avea; Türk Telekom (Mobile) GSM hattı markasıdır. Genel olarak Türk Telekom çatısı altında birleşerek Türk Telekom Mobil olarak anılmaktadır. Hatta, faturalı olarak veya faturasız olarak sahip olabilirsiniz. Selfy gibi gençlere özel paketlerin olduğu gibi Prime tarifeleri ile de dakika, SMS, internet olarak bol seçenekleri mevcuttur.

Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Türk Telekom Mobil, Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme işleminizi aşağıdaki başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme ile aynı gün içerisinde hattınızın faturasızdan faturalıya taşınması gerçekleşmiş olacaktır. Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme Faturalıya geçişte sıkça sorulanlar 1. Hattım değişecek mi (Simkart değişikliği) Hayır, aynı operatör içerisinde geçiş… devamını oku »

Türk Telekom Mobil SMS internet dönüştürme, SMS’leri GB yapma

Türk Telekom SMS’leri internete çevirme Türk Telekom dönüşüm kampanyası ile SMS’lerinizi GB’a yani internete çevirebilirsiniz. Aşağıda faturalı ve faturasız hatlar için Türk Telekom Mobil (Avea) hattı kullanan veya yeni bir Avea hat almak isteyen müşteriler için tarifeler verilmiştir. HEMEN FATURALIYA GEÇİŞ YAP! Hiçbir evrağa gerek kalmadan sizi hemen faturalıya taşıyalım veya hattınızı Numara Taşıma yapalım… devamını oku »

Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş, Vodafone’dan Avea’ya geçiş

Vodafone’dan Avea’ya geçiş, Vodafone‘dan Avea’ya numara taşıma Vodafone’dan Avea’ya geçiş için faturalı veya faturasız olarak Vodafone hattı kullanılıyor olmanız yeterlidir. Hat sizin adınızaysa faturasızdan Avea (Türk Telekom Mobil) faturalıya veya Vodafone faturalıdan Avea faturasıza herhangi bir ücret ödemeden geçiş veya numara taşıma işlemini yapabilirsiniz. Geçiş Formu Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş evrakları Faturalı hatlardan bir… devamını oku »

Turkcell faturalıdan Avea faturalıya geçiş, Turkcell’den Avea’ya geçiş

Turkcell’den Avea’ya geçiş, Turkcell’den Avea’ya numara taşıma Turkcell’den Avea’ya geçiş için bir ücret ödemeye gerek kalmadan kısa sürede hattınızı taşıyabilirsiniz. Turkcell kullanan faturalı veya faturasız (Hazır Kart) aboneleri Avea (Türk Telekom Mobil) hatlarına hem faturalı olarak hem de faturasız olarak geçiş (Numara Taşıma) yapabilir. Geçiş Formu Turkcell faturalıdan Avea faturalıya geçiş evrakları Turkcell faturalı hat kullanan… devamını oku »

Türk Telekom faturalı hat ücretleri 2018, Avea faturalı hat fiyatları 2018

Türk Telekom (Avea) faturalı ve faturasız hat fiyatları Türk Telekom (Avea) 2018 faturasız hat veya faturalı hat alırken bir ücret ödemek gerekecektir. Ödeyeceğiniz ilk ücretler sadece Avea hatları için geçerli değildir. Turkcell, Vodafone, Pttcell, Teknosacell, Bimcell gibi tercih edeceğiniz operatörlerle birlikte yine ödemek zorunda olduğunuz ücrettir. Faturalı hatta taksitle ödeyebilirken faturasız hatlar için peşin ödeme… devamını oku »

Türk Telekom puan sorgulama, limit puan, Türk Telekom puanım kaç, Ücretsiz puan sorgulama

Puanım Kaç? (Cihaz Sorgulama) Ücretsiz puan sorgulama formudur! Türk Telekom Mobil puan ile akıllı cihaz teslimi Önemli Not: Ücretsiz puan sorgulama formu aşağıdadır.! Avea hattınız üzerine cihaz almayı düşünüyorsanız en az 9 aydır faturalı hat kullanıyor ve düzenli ödeme yapıyor olmalısınız. Aksi durumda cihaz çıkmaz. Ttnet internet ve ev telefonu üzerine cihaz alacaksanız 2 yıl… devamını oku »

Türk telekom Mobilexpress ile Fatura Ödeme, Türk telekom fatura ödeme kredi kartı, Mobil ödeme

Türk Telekom Mobil ve Mobilexpress ile Fatura Ödeme Türk Telekom Mobil ödeme; Mobilexpress nedir? Mobilexpress; yeni nesil ödeme sistemidir. Bu sistemle internet üzerinden online olarak tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemine başlamadan önce üye olmanız gerekeceltir. Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra artık kredi kartı bilgilerine gerek kalmadan bundan sonraki işlemleri hızlı ve güvenli olarak yapabilirsiniz. Ödeme giriş… devamını oku »

Türk Telekom mevcut interneti 10 GB’a tamamlama paketi 15 TL

Türk Telekom hattı kullanıyorsasız 10 GB internet 15 TL Türk Telekom (Avea) cep telefonu hattı kullanıyor ve internet yetmiyor diyorsanız buyrun size 15 TL ödeyerek 10 GB 4.5G internet kullanma hakkı. Ortak tarifelerde değilseniz aynı zamanda 3GB internet paketi veya 4GB, 5GB, 6GB ile 7GB gibi internet paketleriniz tanımlıysa hattınıza 15 TL daha ödeme yaparak… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP