Güncel kampanyalar, tarifeler ve paketler için Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet, Digiturk, Dsmart tarafından sunulan detaylara ulaşabilirsiniz. Tartışmaya açık, tavsiye, öneri, şikayet ve memnuniyetler yorumlanabilir.

Vodafone 1000 dakika 1000 SMS 10 GB internet 39 TL kampanyası

Vodafone 10 GB internetli numara taşıma kampanyası 1000 dakika 1000 SMS 10 GB internet 39 TL; bu kampanya sadece hattını Vodafone’ taşıyanlar içindir. Numara taşıma kampanyaları arasında şimdilik en ucuz paketler arasındadır. Yeni yürürlüğe giren kampanyaya sadece faturaya geçişlerde (Churn) başvuru yapılabilir. Mevcutta faturasız Vodafone aboneleri kampanyaya faturalıya geçiş yapamamaktadır. Bir başka operatörden GSM hizmeti… devamını oku »

Vodafone faturalı hat ücretleri 2018, Vodafone faturalı hat fiyatları 2018

Vodafone faturalı ve faturasız hat fiyatları Vodafone hattı almak istiyorsanız bir ücret ödemek zorundasınız. 2018 yılı içinde ortalama fiyatladır. Faturasız hat (köntörlü dediğimiz hat) ücreti ile faturalı hat ücretlerinde biraz değişik sistem uygulanarak belirlenen fiyat tahsis edilir. Faturasız hatlar için peşin olarak ödeyeceğiniz tutarı faturalı hatlarda ise taksitle öderesiniz. Vodafone faturalı hat ücretleri ve hat… devamını oku »

Vodafone puan sorgulama sistemi nasıl, Vodafone limit puan, Vodafone telefon alma sorgulama

Vodafone puan ile akıllı cihaz teslimi Puan ve cihaz sorgulama ekranı hemen aşağıdadır. Cihazı nakite çevirmek isteyen aboneler mesaj olarak not iletmelidir. Vodafone puan sorgulama/Cihaz sorgulama (2018); eğer akıllı bir cihaz, cep telefonu, tablet gibi ürünlerden faturanıza ek taksitle ödeyerek yararlanmak istiyorsanız “Vodafone Puan Sistemi” kriterlerine uygun olmanız, yeteri seviyede puanınızın olması ve abonelik yaşınızın… devamını oku »

Vodafone faturalı hat tarifeleri, Vodafone faturalı hat paketleri 2018

En ideal Vodafone faturalı hat tarifeleri Faturalı hattınız için ucuz paketler arıyorsanız aşağıda “Vodafone Faturalı Tarifeleri” görebilirsiniz. Kampanyalar taahhüt sözü vermeniz durumunda fiyatlarda indirimlerle ideal cep telefonu tarifesi haline gelmektedir. Ayrıca evinde başka Vodafone abonesi olanlar için referaslı indirimlerde mevcuttur. Vodafone faturalı hat tarifeleri, Vodafone faturalı hat paketleri Tablo Notları Yukarıdaki tabloyu incelediğinizde 2 adet internet… devamını oku »

Vodafone 8GB internetli RED 8 tarifesi, Vodafone 46 TL Red 8 kampanyası

Vodafone RED 8 tarifesi Vodafone RED 8; 8 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS içerisinde olan bu pakete eğer kullanım sözü verirseniz 51 TL olarak aylık ödemeli sahip olabilirsiniz. Aile’de Vodafone kullanan varsa 46 TL/AY. Kontrat yapmadan yani yıllık kullanım sözü vermeden 55 TL olarak fiyatlanan kampanya kontrat sözüyle 51 TL olarak alınabilir. Vodafone hatlarına… devamını oku »

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş şartları Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş için gerekli evraklar ve şartlar nedir? Avea Türk Telekom çatısı altında hizmet veren GSM operatörüdür. Faturalı ve faturasız hatları bulunan Avea Türk Telekom Mobil olarak anılmaktadır. Avea faturalı hat kullanan aboneler sadece kimlik fotokopisi ve sözleşme imzalayarak hatlarını kısa sürede Vodafone faturalıya taşıyabilir. Ek… devamını oku »

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş şartları Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş için gerekli evraklar ve şartlar nedir? Kullanmakta olduğunuz faturalı hat Turkcell ise Vodafone faturalı hatta geçiş yapabilirsiniz. Numara taşıma işlemi kısa sürede tamamlanarak hattınız Vodafone’ye taşınacaktır. Aşağıdaki formu doldurmanı yeterlidir. Sadece kimlik fotokopisi yeterlidir. Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya numara taşıma formu Turkcell faturalıdan Vodafone… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP