Vodafone süpernet ev interneti, eve internet bağlatmak için Vodafone tarafından süpernet markası ile verilen hizmettir. Bu hizmetler de Adsl, Fiber, Voip, Sabit telefon hizmetleri ile fibermax hizmetinden de ayrıca faydalanılabilir.

Vodafone net ev internet başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone net ev internet başvuru şartları ve koşulları Vodafone ev internet başvurusu yapmak isteyen aboneler Türk Telekom altyapısı, Superonline altyapısı ve Vodafone net altyapısı üzerinden Adslmax ve Fibermax kampanyalarından birine başvuru talebi iletebilir.. Vodafone başvuru telefonu, Vodafone ev internet başvuru takip, Vodafone net başvuru sorgulama gibi soruların aklınızda olan soruların yanıtına bu yazımızdan ulaşarak hem bilgi… devamını oku »

Vodafone fiber nerede, Vodafone fiber formu

Vodafone fiber nerede, Vodafone fiber sorgulama Eve internet başvurusunda bulunabilmeniz için Vodafone ev internei veya diğer internet servis sağlayıcılarına ait Fiber optik kablo veya Bakır kablo üzerinden santralden evinize kadar kablo çekimi olması şarttır. Vodafone fiber nerede, Vodafone fiber sorgulama butonuna tıklayarak rahatça sorgulayabilir ve alabileceğiniz maksimum hızları öğrenebilirsiniz. Vodafone fiber hat nerede, Vodafone fiber internet sorgulama Vodafone… devamını oku »

Vodafone 29 TL limitsiz ev internet kampanyası

Vodafone 29 TL en ucuz Süpernet ev interneti Evde internet kullanmak istiyorum en ucuz internet hangi tarifede diyorsanız; Vodafone 29 TL limitsiz ev internet kampanyası tam size göre. Fakat kampanya 2 yıl boyunca 29.9TL olarak devam etmiyor. 3 Ay boyunca bu rakamı ödüyorsunuz geriye kalan 21 ay boyunca 59.9 TL fiyattan ödemeye devam edeceksiniz. Vodafone 29… devamını oku »

Vodafone Pass Sosyal

Vodafone Pass Sosyal (Pass Facebook, Twitter ve Instagram) Vodafone Pass sosyal ile Facebook, Twitter ve Instagram ücretsiz. Vodafone Pass Sosyal fiyat 12 TL ile 18 TL olarak uygulanır. Pass Sosyal SMS başvuru için Red Paket kullananlar SOSYALPASS 3636 ya, Red kullanmayanlar ise SPASS 3636 ya KISA MESAJ gönderebilir. “Pass Sosyal paketi” içeriğindeki amaç şudur; hemen herkesin kullandığı sosyal… devamını oku »

Vodafone hattımı nasıl yalın internet yapabilirim? Tarife değişikliği

Vodafone adsl, fiber, fiber max tarife değişiklikleri Vodafone telefonlu internet hattınızı Vodafone telefonsuz internet (yalın) yapmak isteyebilir veya mevcut hızınızı daha yüksek bir hıza taşımak isteyebilir, Adsl internet kullanırken mevcut fiber altyapınız varken fibermax geçişi yapmak isteyebilir veya kotalı internetten kotasız internete taşımak isteyebilirsiniz. Tüm bu işlemlere Vodafone Tarife Değişikliği denir. Vodafone hattı kullanmayan ancak… devamını oku »

Vodafone Süpernet adsl ve fibermax hızları

Vodafone adsl internet hızları, fiber ve fibermax hızlar ve hız düşüşleri Vodafone ev interneti kullanıcıları 8 Mbps internet, 16 Mbps, 24 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps, 1000 Mbps internet hızlarda internet kullanımı yapar. 16 Mbps hızın üzerine çıkıldığında yüksek hızda internet fiber internet bağlantıları olur. Bu bağlantılar bölgesel fiber altyapısına göre 1000 Mbps’ye kadar ulaşabilir. Normalde… devamını oku »

Vodafone akk kalktı mı, Vodafone akn kaldırıldı mı? 2018

Vodafone Süpernet Adsl ve Fiber Adil Kullanım Kotası Vodafone Net internet akk (adil kullanım) 2018 yılında tüm operatörlerde kaldırılacak. 2019 yılı başı ile tamamen kota kavramının kaldırılacağı BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından bildirilmişti. 2017 yılı Mayıs ayı ile beraber Akk, Akn (Adil kullanım) kotaları gece 02:00 saatinden 08:00’a kadar kotaya dahil edilmeden kullanılabiliyor. Vodafone Adil… devamını oku »

Vodafone Net Süpernet Arıza Bildirimleri

Vodafone Net Arıza kaydı İnternet hattınızı Vodafone Süpernet ile adsl, fiber ve fibermax kullanıyorsanız genel çalışmalardan, portlardan ve kullanıcı kaynaklı arızalar olabilir. Öncelikle kendi modem, pc, telefon, kablolar, switch, splitter gibi yan ürünler ve aparatlar kontrol edilerek arızanın sizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmelisiniz. Fibermax ve fiber arızası Fibermax hizmetinizi Vodafone, Türk Telekom, Superonline gibi altyapı… devamını oku »

Türk Telekom’dan Vodafone geçiş, Ttnet’ten, Superonline’den Vodafone geçiş

Vodafone’ye hat taşıma, İnternet geçiş ve adsl, fiber hattı nasıl taşınır Hat taşıma işlemine yani hattınızı bağlı bulunduğunuz firmadan alarak bir başka firmaya geçiş yaparak hattınızı taşırsanız “Churn” yapmış olursunuz. Bu işlemler Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet arasında yapılan işlemlerdir. Hat Taşıma formu Dikkat: Yapılan hatalardan… devamını oku »

Vodafone taahhüt iptali cayma bedeli, taahhüt bozma cezası, taahhütten cayma bedeli

Vodafone taahhüt bozma ve cayma bedeli Vodafone internet hattının kampanya süresi (indirimli) boyunca taahhüt sözü istenir. Bu taahhüt 12 aylık ve 24 aylık kampanyalar şeklinde normal fiyatının altında indirimli olarak verilir. Kullanım sözünüze istinaden yapılan bu indirimler eğer erken bir tarihte taahhüt süresi dolmadan iptal edilirse “taahhüt iptali” iptal cezası meydana gelir. Bozulan tahhütle birlikte… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP