Türknet, adsl ve fiber internetlerin yanında aynı zamanda bol dakikalı sabit telefon kampanyaları da sunar. Türk Telekom altyapısı ile tüm Türkiye’de hizmet verdiği gibi kendi altyapısını genişleterek fiber internet network ağıyla kendi altyapısını da kullanmaktadır.

TurkNet internet başvurusu nasıl yapılır?

TurkNet başvuru şartları ve koşulları TurkNet ile evinize Telefon altyapısı olduğu sürece 100 Mbps’ye varan hızlarda internet hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet Telefonsuz internet değildir telefon+internet kampanyasıdır. TurkNet yalın internet kampanyaları yerine sadece tek kampanya ile abonelik almaktadır. TurkNet başvuru telefonu, TurkNet ev internet başvuru takip, TurkNet net başvuru sorgulama hakkında bilgilere bu yazımız üzerinden… devamını oku »

TurkNet akk (akn) kalktı mı 2018, TurkNet akk kaldırıldı mı 2018

TurkNet Adsl ve Fiber Adil Kullanım Kotası TurkNet internet akk günümüzde 150 GB olarak tanımlanan tek kampanya olarak sunuluyor. Peki 2018 yılında AKN tamamen ortadan kalkıyor mu? BTK tarafından yapılan açıklamaya göre 2017 mayıs ayı ile kısmen kalkan (Gece 02:00 ile 08:00) saatleri arasında kullanımlarınız kotanıza yansımıyor. Tam uyumamız gereken saatlerde tüm ISS firmalarında olduğu… devamını oku »

TurkNet Kurumsal Müşteri Hizmetleri, 0212 355 17 17 – 0850 288 30 30

TurkNet Kurumsal Müşteri Hizmetleri TurkNet bireysel müşterilerine hizmet verdiği gibi aynı zamanda büyük çapta kurumların yanında esnaf/kobi gibi kurumsal firmalara da hizmet vermektedir. Kurumsal firmalar için özellikle ses trafiğini yönetmek üzerine sunulan kampanyaları çok ekonomik koşullarda son derece kaliteli olarak sunulmaktadır. Büyük ölçekli işletmeler ve kurumsal firmaların iletişime geçeceği bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Büyük Ölçekli İşletmeler: 0212… devamını oku »

Türk Telekom’dan TurkNet’e geçiş, Ttnet’ten, Vodafone’den TurkNet’e geçiş

TurkNet’e hat taşıma, TurkNet’e geçiş TurkNet’e geçiş; hattınızı taşıma işlemidir. Mevcut bir internet veya sabit telefon abonesiyseniz operatörler arasında değişim yaparak mevcut ISS firmanızı bir başka kurumla değiştirebilirsiniz. Bu hat taşıma işlemine “Churn” denir. Diğer internet servis sağlayıcılarda olduğu gibi Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turkcell Superonline gibi firmalar arasında değiştirme yapılabilir. Turksat Kablo –… devamını oku »

TurkNet Download hızım kaç, Upload hızım kaç, 100 Mbps hız alabilir miyim?

TurkNet hız testi, VDSL, ADSL ve Fiber internet SpeedTest TurkNet Upload/Download (Yükleme/İndirme) hızı kaç, hız testi nasıl yapabilirim? Bizler hızımızı kontrol etmeye ihtiyaç duyuyorsak muhtemelen bir bağlantı sorunu yaşıyoruz demektir. Hız düşüşlerine genelde kotanın dolması ile hız testi yapma gereksinimi duyuyoruz. Akk olan bir internet hizmetinden faydalanıyorsanız günümüzde hızlar ortalama yarıya düşmektedir. Eskiye bakıldığında bu… devamını oku »

TurkNet internet hizmetlerinin Fiber olarak kendi altyapısı var mı?

TurkNet Fiber internet TurkNet fiber internet altyapı 2018; Çoğumuz TurkNet altyapı olarak Türk Telekom altyapısı kullandığını ancak TürkNet fiber altyapısının olmadığını düşünürüz. Bu bilgi doğru değildir. TurkNet, kendi altyapı ağını sürekli genişleten ve geliştiren bir kurumdur. Aşağıda fiberin mevcut olduğu bölgeler ve siteleri bulabilirsiniz. Bu sitelerde oturuyorsanız binanızda fiber var demektir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. TurkNet… devamını oku »

TurkNet kullananlar memnun mu, TurkNet’te memnuniyetsizlik var mı?

TurkNet nasıl şikayet edilir, şikayet için forum, mail ve telefon numarası TurkNet şikayet 2018; eğer bir firma üzerinden data hizmeti alıyorsanız sorun yaşamazsınız garantisi olmaz. İnternet üzerinde kurumlara ait şikayet ve yorumlara baktığınızda sanki firma sorunlu bir firma düşüncesi oluşabilir. Bunun nedeni aradığınız şey zaten şikayet konularıdır. Memnuniyet arıyor olsanız şikayetten çok memnuniyetle karşılaşırsınız. TurkNet… devamını oku »

TurkNet modem giriş, TurkNet Modem ayarları, TurkNet modem resetleme ve sıfırlama

TurkNet Modemleri TurkNet modemleri; TurkNet ZTE modem, TurkNet TP-Link modem, TurkNet Zyxel modem, TurkNet Airties modem, TurkNet Huawei modem giriş bilgileri (Admin) kullanıcı adı ve şifreleri ile 192.168.2.1 ve 192.168.1.1 IP adreslerinizi hangi modemde nasıl kullanacağınzı ayrıca, modemlerin arayüzleri, kurulumları ve kablosuz modem yapılandırması ile kablolarının nasıl takılacağını aşağıdaki videolardan öğrenebilirsiniz. TurkNet ZTE modem TurkNet… devamını oku »

TurkNet internet hattımda sorunlar yaşıyorum, Turknet internet kesiliyor

TurkNet internet bağlantı, kesinti, donma ve kopma sorunları TurkNet nasıl diye soracak olursanız; size 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da en çok tercih edilen ISS servis sağlayıcılar arasındadır ve bu sıralamada devam edecektir diyebiliriz. Kampanyaların cazipliği ve taahhütsüz internet sunuşu ile ADSL, VDSL paketlerde kullanıcıya dene bak der gibi kendine güvenen Türkiye’nin önde gelenlerindendir…. devamını oku »

TurkNet kaç günde aktif olur, TurkNet Churn işlem süreçleri

TurkNet internet bağlantı süreçleri TurkNet ADSL, VDSL ve FİBER internet başvurularında işlem aşamalarına göre sıralanan süreçlerden geçerek aktivasyon sağlanır. Bu işlemler hem Churn başvurularında hem de yeni internet başvurularında geçerlidir. Hat taşımlarda süreler biraz daha uzayabilirken yeni internet başvuruları ve Fiber internet başvurularında süreler biraz daha kısa olur. Hizmet mevcut hattın konumuna göre değişen aşamalardan… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP