Cep telefonu hattı ile yapılabilecek işlemler ve GSM operatörleri arasındaki geçiş ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş bilgileri

Turkcell bip para gönderme nasıl yapılır?

Turkcell bip para transferi BiP’te Para Transfer Sezonu Açıldı: BiP’in Para Transferi özelliğini kullanarak bir başka kişiye cepten para gönderebilirsiniz. Banka hesap numarası veya IBAN numarası almanıza veya bilmenize gerek yoktur. Para transferi yapacağınız kişinin telefon numarası işlemler için yeterlidir.

Turkcell indirimli elektrik için gerekli belgeler, Turkcell elektrik başvuru şartları

Turkcell ucuz elektrik başvurusu 2018 Ucuz elektrik hizmetinden faydalanmak isteyen mevcut elektrik aboneleri Turkcell indirimli elektrik hizmetine geçiş yaparak “Turkcell ucuz elektrik” kampanyaları ve tarifelerinden faydalanabilir. Turkcell ile uygun ve ucuz indirimli elektrik hakkında bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Ucuz elektrik taşıma ve uygun indirimli elektrik açılış formu Turkcell ucuc elektriğe geçiş… devamını oku »

Turkcell indirimli elektriğe geçiş, Turkcell elektrik geçişi nasıl yapılır?

Turkcell indirimli elektrikten faydalanma! Ev veya işyerinde kullandığınız elektrik aboneliğinizi veya yeni binanın elektrik açılımları için aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra açılış ve  Turkcell elektrik taşıma işlemleri için tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Turkcell elektrik taşıma ve elektrik açılış formu Turkcell indirimli elektriğe geçiş Turkcell elektrik hizmetine geçiş işlemi hızlı ve basit bir işlemdir…. devamını oku »

Turkcell indirimli elektrik, Turkcell ucuz elektrik 2018

Turkcell ile ucuz ve indirimli elektrik kullanma 2018 2018 yılında muhtemelen başlayacak olan Turkcell indirimli elektik “Ucuz Elektrik” projesi için mevcut elektrik aboneleri ile yeni elektrik abonmanlığı açtıracak olan müşterilerin seçebileceği elektrik dağıtıcıları arasına Turkcell elektrik’de girmektedir. Henüz başvuru aşamasında olmamasına karşın kısa süreler sonunda Turkcell elektrik hizmette olacaktır. Turkcell elektrik başvuru formu Ucuz elektrik… devamını oku »

Turkcell numara değiştirme nasıl yapılır, faturalı ve faturasız (hazır kart) numara değişikliği

Turkcell numara değiştirme 2018’de de Turkcell faturalı veya faturasız (Hazır Kart) numaraları ücretli olarak değiştirilebilir. Müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell cep merkezlerine gidilerek yeni numara tahsisi yapılarak eski kampanya ve ek hizmetler olduğu gibi yeni numaraya aktarılabilir. Turkcell numara değiştirme şartları Faturalı veya faturasız hattı sadece hat sahibi değiştirebilir. Eğer varsa vekaletname ile numara değişikliği… devamını oku »

Turkcell faturalı veya hazır kart hat iptal dilekçesi, Turkcell iptal formu

Turkcell hat iptali için gerekli işlemler Turkcell hat kullanan müşteriler faturalı hat veya hazır kart (faturasız) hatttını iptal ettirmek istediklerinde hangi yöntemlerle hattın iptali, Turkcell faturalı hat kapatma bedeli, Turkcell hat kapatma ücreti, Turkcell fatura kapatma cezası, Turkcell hat iptali ücreti gibi merak ettiğiniz konularla Turkcell hat iptali dilekçe örneği ve diğer başvuru yöntemlerini bu… devamını oku »

Turkcell faturalı hat ücretleri 2018, Turkcell faturalı hat fiyatları 2018

Turkcell faturalı ve faturasız hat fiyatları 2018 yılında hattım Turkcell faturalı veya Turkcell hazır kart (faturasız) olsun diyorsanız belirli bir ücreti ödemek zorundasınız. Bu sadece Turkcell için geçerli bir uygulama değildir Vodafone, Türk Telekom (Avea) hattı almaya gitseniz bile yine aynı ücretlerle karşı karşıyasınız. Size sadece operatör seçmek kalıyor. HEMEN FATURALI HAT BAŞVURUSU Ücret ödemeden,… devamını oku »

Turkcell numara taşıma kampanyaları faturalı, Turkcell geçiş kampanyaları 2018

Turkcell numara taşıma kampanyaları Turkcell’e geçiş kampanyaları; Pttcell’den, Bimcell’den, Teknosacell’den, Vodafone ve Avea (Türk Telekom) mobil’den Turkcell faturalıya geçiş (numara taşıma) yapanlar için geçerlidir. Başvuru formunu doldurarak çok daha fazla kampanyalardan birine geçiş yaparak ayrıca Lifecell kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 2018 yılında Turkcell avantajlarıyla hemen tanışın. Turkcell numara taşıma başvuru Aşağıdaki başvuru formu sadece faturalıya geçiş… devamını oku »

Bimcell’den Turkcell’e geçiş nasıl yapılır, Bimcell’den Turkcell’e numara taşıma

Turkcell’e geçiş şartları Bimcell, Pttcell ve Teknosacell kullanan müşteriler Turkcell’e numara taşıma ve geçiş işlemi yapabilir. Eğer Turkcell faturasız hat (Hazır Kart) istiyorsanız Turkcell mağazaları aracılığı ile sadece kimlik fotokopisi vererek geçiş işlemini tamamlayabilirsiniz. Turkcell faturalıya geçiş istiyorsanız başvuru formumuzdan yapabilirsiniz. Numara taşımalar hakkında öğrenmek istediğiniz konulara makalenin altından ulaşabilirsiniz. Bimcell’den Turkcell’e geçiş, Bimcell’den Turkcell’e… devamını oku »

Vodafone’dan Turkcell’e geçiş, Vodafone’dan Turkcell’e numara taşıma

Vodafone hattımı Turkcell’e taşımak istiyorum Vodafone Red, Esnaf, Business paketleri kullanan faturalı hat müşterileri ile Vodafone faturasız hat kullanan aboneleri hatlarını Turkcell’e taşımak istediklerinde abonelik sözleşmesi ve kimlik fotokopisi ile numara taşıma işlemlerini ister aynı numarasını bırakarak veya numara değiştirerek geçiş yapabilirler. Aşağıdaki formu sadece Turkcell faturalıya geçiş için kullanabilirsiniz. Hazırkart faturasız hat istiyorsanız Turkcell… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP