TTNET, Türk Telekom tarafından evlere ve işyerlerine verilen hem sabit telefon hem de internet hizmetinin adıdır. Bu hizmet Türk Telekom markası altında birleşerek sadece Türk Telekom ev interneti olarak anılmaktadır. Adsl, Vdsl, Fiber, Yalın (Telefonsu) internet olarak hizmet vermektedir. Ttnet internet hatlarına ayrıca taksitle akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve elektronik ürün gibi ayrıca hizmetleri bulunmaktadır.

Türk Telekom “Türk Telekomünikasyon A.Ş”

Türk Telekom Türk Telekom; 1840 yılı ile Posta Nezareti (Bakanlık) ve Postahane-i Amire ismi ile kurulmuştur. Türkiye’de entegre hizmetlerde ilk olan kurum, Mobil, internet ve sabit telefon hizmeti ile bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet veren öncü kuruluştur. TTNET, Avea ve Türk Telekom markaları birleşerek tek çatı “Türk Telekom” olarak hizmet vermektedir. Türk Telekom Tarihi 1840: Posta Nezareti… devamını oku »

Türk telekom Mobilexpress ile Fatura Ödeme, Türk telekom fatura ödeme kredi kartı, Mobil ödeme

Türk Telekom Mobil ve Mobilexpress ile Fatura Ödeme Türk Telekom Mobil ödeme; Mobilexpress nedir? Mobilexpress; yeni nesil ödeme sistemidir. Bu sistemle internet üzerinden online olarak tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemine başlamadan önce üye olmanız gerekeceltir. Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra artık kredi kartı bilgilerine gerek kalmadan bundan sonraki işlemleri hızlı ve güvenli olarak yapabilirsiniz. Ödeme giriş… devamını oku »

Telefon iptal formu pdf, Türk telekom sabit telefon iptal dilekçesi, Türk telekom telefon iptal

Ev telefonu, sabit telefon hattı iptal işlemleri Türk Telekom evde sabit numara, sabit hat kullanan müşterilerin herhangi bir nedenden dolayı iptal etmek istediklerinde doldurması gereken iptal dilekçesi, iptal formu ve iptal faks numaraları ile alakalı olarak gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. İptal dilekçesi doldurmadan önce hattınız üzerindeki kampanyaları, dakika paketleri taahhüt ve cihaz taksitleri var mı… devamını oku »

Türk Telekom ev internet kampanyaları 2018, TTNET yalın limitsiz internet kampanyaları 2018

Türk Telekom evde internet kampanyaları 2018, Ttnet internet fiyatları 2018 Türk Telekom (TTNET) internet kampanyaları 2018 yılında da şimdilerde olduğu gibi çoklu seçeneklerde hizmetler sunar. Başvuru yapıldığında veya online taleplerinizde değerlendirebileceğiniz her ihtiyaca uygun tarifeler ve paketler vardır. İnternet olarak Ttnet tercih ettiğinizde yalın (telefonsuz), telefonlu, limitli, limitsiz, sınırsız, akk olmayan, 12 ay taahhütlü, taahhütsüz,… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP