TTNET, Türk Telekom tarafından evlere ve işyerlerine verilen hem sabit telefon hem de internet hizmetinin adıdır. Bu hizmet Türk Telekom markası altında birleşerek sadece Türk Telekom ev interneti olarak anılmaktadır. Adsl, Vdsl, Fiber, Yalın (Telefonsu) internet olarak hizmet vermektedir. Ttnet internet hatlarına ayrıca taksitle akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve elektronik ürün gibi ayrıca hizmetleri bulunmaktadır.

Ttnet internet başvurusu nasıl yapılır, Türk Telekom evde internet başvurusu

Ttnet internet başvuru şartları ve koşulları TTNET internet başvurusu Telekom çatısı altına girmesiyle birlikte “Türk Telekom Evde İnternet” hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Bu yazımızdan Ttnet başvuru iletişim, Ttnet başvuru sorgulama, Ttnet başvuru için gerekenler ve Ttnet başvuru numarası hakkında bilgi alabilirsiniz. Ttnet başvuru iletişim Evde internet kullanmak ve başvuru yaparak sizinle irtibata geçilmesi için aşağıdaki başvuru butonuna… devamını oku »

Türk Telekom telefonsuz (yalın) internet fiyat listesi 2018, Limitsiz internet fiyatları

Türk Telekom (TTNET) yalın limitsiz internet Türk Telekom (TTNET) internet kampanyası telefonsuz internet (Yalın) Ultranet, Fibernet, Hipernet ve Adsl kampanya fiyat listesine aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanya koşulları için herhangi bir abonelik sözleşmesi dışında belge temini istenmez. Başvuru butonu aracılığı ile kampanyalardan yararlanarak (Telefonsuz internet) hizmetini limitsiz olarak 2018 yılında da kullanabilirsiniz. Yalın internet kampanya… devamını oku »

Türk Telekom telefon+limitsiz internet kampanyaları 2018

Türk Telekom telefon+limitsiz internet Türk Telekom (TTNET) internet kampanyası ev telefonu olan aboneler için Ultranet, Fibernet, Hipernet ve Adsl kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Bu kampanyalardan faydalanmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Kampanyalar içinde telefon hattı gereksinimi bulunmaktadır. Telefon+internet limitsiz internet kampanyası olup 2018 yılında da kullanıma devam edilmektedir. Kampanya şartları ve koşulları hakkında bilgiye fiyat listesi tablosunun… devamını oku »

Türk Telekom “Türk Telekomünikasyon A.Ş”

Türk Telekom Türk Telekom; 1840 yılı ile Posta Nezareti (Bakanlık) ve Postahane-i Amire ismi ile kurulmuştur. Türkiye’de entegre hizmetlerde ilk olan kurum, Mobil, internet ve sabit telefon hizmeti ile bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet veren öncü kuruluştur. TTNET, Avea ve Türk Telekom markaları birleşerek tek çatı “Türk Telekom” olarak hizmet vermektedir. Türk Telekom Tarihi 1840: Posta Nezareti… devamını oku »

Türk Telekom Metro Ethernet fiyatları, Metro Ethernet kampanyaları

Türk Telekom Metro Ethernet Büyük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçlarına cevap verecek olan Simetrik yani Metro Ethernet internet Türk Telekom fiyatları ve hız seçenekleri ile aşağıda bulunmaktadır. Türk Telekom Metro Ethernet hattı, fiber kablo üzerinden çekilerek hızlar 10 Gbps’ye kadar varabilen geniş bant internet hizmet teknolojisidir. Metro Ethernet Altyapısında hızlı, sorunsuz ve güvenli fiber optik kullanılır…. devamını oku »

Türk telekom evde internet akk ne zaman kalkıyor veya kaldırılacak 2018

TTNET Adsl ve Fiber Adil Kullanım Kotası Evde internet hizmetinizi Türk Telekom ev interneti (TTNET) olarak (ADSL, HİPERNET, FİBER) telefonlu veya telefonsuz internet (yalın) tercih eden abonelerin akn ne zaman kalkıyor, akk ne zaman kalkacak gibi akıllarında merak ettikleri sorular olabilir. 2018 yılı için yeni abone ve eski aboneler (mevcut abone) için nasıl bir düzenleme… devamını oku »

Türk Telekom altyapı çalışması veya bölgesel internet ve telefon sorunları

Türk Telekom internet ve telefon arızaları Turk Telekom evde internet veya sabit telefon hattı kullanıyorsanız bölgesel altyapı çalışması, santral kaynaklı port değişimleri veya santral içi çalışmaların verdiği nedenlerden dolayı arızalarla karşılaşabilirsiniz. Yaşadığınız arıza sorunu sıkça yaşanmıyor olsa bile yaşanmayacağı anlamına gelmez. Öncelikle internet veya telefon hattınızda bir sorun olduğunda veya sinyalin tümüyle gittiği, çevir sesinin… devamını oku »

Türk telekom ücretsiz müşteri hizmetleri ile görüşme hattı

Türk Telekom müşteri hizmetleri Türk Telekom Müşteri Hizmetleri; tek numara üzerinden evde internet (TTNET), ev telefonu (SABİT HAT), Mobil (AVEA) için tek numaradan ulaşım sağlayarak iletişime “444 1 444” numara üzerinden erişebilirsiniz. Çağrı merkezi ile görüşmelerinizi “operatör” yani kayda alınmış operatör ile değilde 7/24 canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Türk Telekom ücretsiz görüşme Türk Telekomu arayarak sesli… devamını oku »

Superonline’den Türk Telekom’a geçiş, Vodafone’den TTNET’e geçiş

Türk Telekom’a hat taşıma, İnternet geçiş ve adsl, fiber hattı nasıl taşınır Evde internet kullanıcıları mevcutta Yalın internet (Telefonsuz), Telefonlu Adsl, Vdsl, Fiber internet hatlarını Türk Telekom ev internetine taşıyabilir. Evde veya işyerinde internet hattı kullanıyorsanız (Türk Telekom dışında) Hattı TTNET yapabilirsiniz. Yapılan hat geçiş işlemine CHURN denir. Türkiye’de mevcutta en çok kullanılan internet hatları… devamını oku »

Türk telekom taahhütlü internet hattını iptal edersem ne kadar ceza öderim?

Türk Telekom taahhüt bozma ve cayma bedeli Türk Telekom evde internet (Ttnet) hattını kampanyalı şekilde sözleşme imzalayarak alan aboneler, mevcutta sözleşme süresi 12 ay, 24 ay hattın kullanım sürelerinin bitiş tarihinden önce iptal ettirmeleri veya başka bir operatöre geçmeleri durumunda cayma bedeli (taahhüt bozma cezası) ortaya çıkar. Kullanıcı cayma cezası olarak adlandırdığı maddi tutarı ISS… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP