İnternet dünyasının gelişen teknolojik yapısındaki haberlerin, duyuruların, bilgilerin, hız, kota, altyapı, adsl, fiber, akn, akk hakkında detayların paylaşımında bulunulduğu bir plaformdur. Bu alanda güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her ev faydalansın diye Superonline 31.90 TL ucuz yalın ev interneti 2018

Superonline 31.90 TL en ucuz ev internet kampanyası Evimde internetim olsun yalın olsun, telefonsuz internet olsun diyorsanız Superonline’dan 31.90 TL ucuz internet kampanyası başladı. Kampanyaya dahil olmak isteyen abonenin bağlantı, aktivasyon ve kurulum ücreti yoktur. Yeni internet başvurularında geçerli olan bu kampanya ev internetler arasında en ucuz olan limitsiz pakettir. Telefonsuz internet almak isteyen aboneler… devamını oku »

Superonline fiber kampanyalar 2018, Superonline fiber paketler 2018

Superonline fiber paketler 2018 ve Fiber internet fiyatları 2018 2018 fiber internet fiyatlarındaki diğer bir avantaj ise hem internet hem de ev elektrik aboneliği birleştirmektedir. 2018 yılının en göze çarpan kampanyalarında Turkcell faturalı hat kullanan abonelerin ev internet hatları ile ev elektrik aboneliklerini de aynı zamanda Superonline fiber internet paketleri ile birleştirebiliyor olmaları kampanyaları ve… devamını oku »

Superonline internet başvurusu nasıl yapılır?

Superonline başvuru şartları ve koşulları Turkcell Superonline ile internet başvurusu yaparak eve bağlantı çektirmek için ya Superonline fiber internet altyapısına sahip olacaksınız ya da Türk Telekom altyapısı üzerinden Adsl veya VDSL hattı alacaksınız. Superonline başvuru telefonu, Superonline başvuru takip, Superonline başvuru sorgulama gibi soruların yanıtını alarak yazımız üzerinden bilgi sahibi olabilir hemde başvuru yapabilirsiniz. Superonline başvuru… devamını oku »

Superonline fiber kampanyaları 2018, Superonline fiber internet kampanyası 2018

Superonline fiber kampanyaları 2018 Turkcell Superonline ile evinizde veya işyerinizde Fiber internet tarifeleri ve paketlerinden 2018 yılında da faydalanabilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen ve en ucuz internet paketlerine yer verilmiştir. Eğer Superonline fiber altyapınız yoksa Telekom altyapısı üzerinden de ayrıca Superonline ADSL veya VDSL paketlerinden tüm il ve ilçelerde faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline Işık Hızında… devamını oku »

Superonline yalın kampanyaları 2018, Superonline telefonsuz internet paketleri 2018

Superonline Yalın ADSL kampanyaları ve ücretleri 2018 yılında da kaliteli internet olarak YALIN ADSL ve Telefon+İnternet kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Kampanya katılımları için Telekom altyapınızın olması yeterlidir. Telefonsuz ADSL veya Telefonlu tarifelerden birini seçerek uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Limitsiz ve limitli paketlerden ihtiyacınıza göre faydalanabilirsiniz. Superonline ADSL Paketleri HIZ KOTA AKN YALIN Tel+int ​8 Mbps Limitsiz 50… devamını oku »

Superonline VDSL Kampanyası 2018, VDSL fiyatları 2018

Superonline VDSL internet Superonline VDSL altyapısı Tüm Türkiye’de kullanıma açıktır. Alabileceğiniz maksimum hızlara bağlı olarak Telekom altyapı varsa VDSL internet kampanyalarından telefonlu internet veya telefonsuz internet (YALIN) olarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Superonline VDSL kampanyaları Aşağıdaki kampanyalara başvuru tarihi: 01.01.2018’dir. Kampanyalar güncellendiğinde yeni VDSL kampanyaları da tabloda düzenlenmektedir. Mbps’ye kadar Kota AKK* Tarife Fiyatı 24 Ay Fiyat… devamını oku »

Taahhüt süresi bitmeden Superonline aboneliğimi sonlandırırsam ne öderim?

Superonline taahhüt bozma ve iptal cezası hesaplama Superonline internet hattı kullanıyorsanız ve bu abonelik için 24 aylık kontrat yaparak indirimli internet hizmeti adı altında taahhüt vermiş durumundasınız. Hattın bu sözleşme süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda ortaya çıkacak olan taahhüt bozma cezası olarak belirli bir tutar çıkacaktır. Taahhüt bozma ile birlikte size gelecek olan faturayı abonelik… devamını oku »

Superonline altyapım yok internetimi Superonline yapabilir miyim?

Turkcell Superonline internet kullanmak istiyorum Turkcell Superonline ile internet hizmeti kullanabilmeniz için Superonline Fiber altyapı şartı yoktur. Eğer evde veya işyerinde kullandığınız bir internet hizmetiniz vars veya mevcutta bir telekom altyapınız varsa Superonline internet hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’deki tüm iller ve ilçelerden başvuru yaparak hemen hat taşıma veya yeni internet bağlatabilirsiniz. Superonline fiber harici kaç Mbps… devamını oku »

En ucuz Superonline fiber internet kampanyası 6 ay 100Mbps fiber 59.90TL

Turkcell Superonline 24 Mbps fiber internet kampanyası Superonline fiber internet kampanyası hem ucuz olsun hem de Superonline 100 mbps fiyat bakmadan önce hızını denemek isterim derseniz tam size göre Turkcell ev internet paketleri sınırsız gece kullanım veriyor. 59.9 TL limitsiz internet kampanysının bir avantajı ise; 6 ay boyunca fiyat farkı ödemeden 100 Mbps hızda internet kullanacaksınız. Geriye… devamını oku »

Superonline tablet kampanyası 2018, Superonline kullanıyorum tablet istiyorum

Superonline’nin verdiği tablet, Superonline tablet kampanyası  Superonline mevcut abonete taksitli tablet ve yeni Turkcell Superonline abonesi olmak isteyenler için tabletli internet kampanyası. 2018 yılına ayca ucuz fiyat ödeyerek tablet sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki superonline tablet kampanyası 2017 ve 2018 yılı için başvuru formu yeni abone olmak isteyen, hattını Superonline taşımak isteyen ve mevcutta Superonline internet kullananlar başvuru… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP