2004 yılında kurulmuş olan Millenicom (Doping) internet data hatları ve sabit telefonlarda hem bireysel hem de kurumsal hizmetler sunmaktadır. Kurumun hisseleri EWE Turkey Holding tarafından 2016 yılında alınmıştır. İletişim sektöründe geniş çapta hizmetler sunmaktadır.

Millenicom internet başvurusu nasıl yapılır?

Millenicom başvuru şartları ve koşulları Millenicom (Doping) olarak eve internet başvuru yapmak isteyen aboneler hem Türk Telekom altyapısı ile hem de Superonline Fiber optik altyapısı ile yüksek hızda yalın, Vdsl, Adsl, Fiber internet başvurusunda bulunabilir. Millenicom başvuru telefonu, Millenicom ev internet başvuru takip, Millenicom net başvuru sorgulama işlemleri SMS veya Müşteri hizmetleri aranarak takip edilebilir. Millenicom internet başvuru… devamını oku »

Millenicom simetrik internet, Doping noktadan noktaya internet

Millenicom metro ethernet, Doping simetrik internet Millenicom metro ethernet, sıklıkla küçük ve büyük ölçekli kurumların tercih ettiği simetrik internet’in temel özelliği ne upload ne de download hızında düşüş yaşanmasıdır. Hangi hızda bir data hattı tercih ederseniz kullanım süreniz boyunca kesintiye uğramadan küçük, orta ve büyük işletmelerin faydalanabileceği noktadan noktaya internet hizmetidir. Özellikle internet kafe, oteller, fabrikalar,… devamını oku »

Doping akk (akn) kalktı mı, Millenicom akk ne zaman kalkacak 2018

Millenicom Adsl ve Fiber Adil Kullanım Kotası Millenicom akk tamamen ne zaman kalkacak, Doping internet adil kullanım kotası kalkıp ne zaman yerini limitsiz internet kampanyalarına bırakacak? Bu sorular 2017 yılının mayı ayı başı ile kotaların gece kullanıma sayılmaması ile daha da alevlendir. 2018 yılında akk, akn olayının tümüyle kalkacağı duyuruldu. BTK tarafından yapılan açıklama 2018… devamını oku »

Millenicom internet arızaları için ne yapılır?

Millenicom Arıza kaydı Millenicom (Doping) internet hizmeti alan aboneler altyapı sağlayıcı olarak büyük çoğunlukta Türk Telekom altyapısı ile Superonline altyapısı kullanır. Bu hizmetlerden birinde arıza oluştuğunda veya internette sorun oluştuğunda hizmet servisi almak adına Millenicom müşteri hizmetleri aranmalıdır. Türk Telekom veya Superonline arıza kaydı açmak size çözüm getirmez. Abonelik Millenicom üzerinden yapıldığından kaydınız yine Millenicom’a… devamını oku »

Millenicom taahhüt iptali cayma bedeli, Doping taahhüt bozma cezası

Millenicom taahhüt bozma ve cayma bedeli Millenicom (Doping) internet ya da fiber hat kullanımı yapıyorsanız bir sözleşme imzalarsınız. Bu sözleşme içerisinde hattın taahhüt süresinin ne kadar olduğu ve bu süre içerisinde ödemeniz gereken tutar ile normalde kampanya dışı fiyat bilgisi bulunur. Normal süresi tamamlanmadan hattın bir başka firmaya taşınması ya da herhangi bir nedenden dolayı… devamını oku »

Türk Telekom’dan Millenicom’a geçiş, Ttnet’ten, Vodafone’den Doping’e geçiş

Millenicom hat taşıma ve geçiş işlemleri Millenicom (Doping hat taşıma) resmi olarak internet hattınızı bir başka operatöre taşıma işlemine Churn denir. Bu işlemler GSM, FİBER, ADSL, SABİT TELEFON işlemlerinde aynı isimle tabir edilir. Bir başka internet firmasından hizmet alan aboneler diledikleri zaman internet ve telefon hatlarını sorunsuzca Millenicom’a taşıyabilirler. Bu hizmetler Türkiye’de Ttnet (Türk Telekom), Vodafone… devamını oku »

Millenicom internet hızı nasıl test edilir, Millenicom hız testi nasıl yapılır?

Millenicom hız testi, Doping VDSL, Adsl ve Fiber internet SpeedTest Millenicom hız testi ve doping hız miktarınızı öğrenmeden önce kampanyalarınızda bulunan MBPS ibarelerini kontrol edin. Hızınızın net olarak verilmeyeceği Mbps’ye kadar alabileceği belirtilmiştir. 16 Mbps, 24-25 Mps, 35 Mbps, 50 Mbps gibi hızlar belirtilir ancak Mbps’e kadar alınabilir demek maksimum alacağınız hızı ve daha altında… devamını oku »

Millenicom fiber altyapı sorgulama

Millenicom altyapı, Fiber altyapı sorgulama, Doping internet nerelerde var? Millenicom altyapı ile doping fiber internet altyapısı sorgulamaları hem Ttnet altyapı (Türk Telekom) hem de Turkcell Superonline altyapısı üzerinden sorgulanabilir. Millenicom altyapı sağlayıcı olarak Ttnet ve Superonline kullanmaktadır. Binanızda herhangi bir altyapı mevcutsa Doping (Millenicom) internet ve telefon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Fiber nerede İnternet altyapı sorgulama Browser not… devamını oku »

Millenicom memnuniyetsizlik nasıl giderilir?

Millenicom şikayeti nasıl yapılır, Doping şikayet telefonu Millenicom üzerinden herhangi bir hizmet alıyorsanız telefon, internet gibi data ürünleri için memnunluğunuzu dile getirebildiğiniz gibi şikayet konusunda da talepte bulunabilir, sorunun çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bazen bir mail veya faks çekmek bile sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilir. Doping internet hattınızla veya sabit (ev telefonu, iş telefonu) hatlar için… devamını oku »

Millenicom modem arayüz şifreleri 192.168.2.1, 192.168.1.1, Zyxel, Airties, TP-Link

Millenicom Modemleri ve Modem arayüz ayarları Millenicom (Doping) internet kullanıyorsanız modemlerinizle alakalı kablosuz modem şifresi, modem arayüz girişi, şifre değiştirme gibi işlemlere ihtiyacınız olabilir ya da modem arayüz şifremi unuttum dediğinizde modem IP (arayüz girişi) 192.168.2.1, 192.168.1.1 adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Millenicom tarafından kullanıcıya verilen Zyxel, Airties, TP-Link modemlere ait kullanıcı adı ve şifreler ile modem ayarlarına ait… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP