Güncel kampanyalar, tarifeler ve paketler için Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet, Digiturk, Dsmart tarafından sunulan detaylara ulaşabilirsiniz. Tartışmaya açık, tavsiye, öneri, şikayet ve memnuniyetler yorumlanabilir.

Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları

İşyeri internet tarifeleri, paketleri ve kampanyaları Aşağıdaki tablo üzerinden ADSL, VDSL, FİBER internet paketlerine ait kampanyalar göreceksiniz. Buradaki kampanyalar tümüyle Kurumsal işyeri kampanyalarıdır. Bireysel müşteriler (Vergi Levhası olmayan) kampanyalardan yararlanamaz. Kurumsal internet paketleri Başvuru: Başvuru ve Bilgi için tıklayın → Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları Kampanyalar hakkında: Fibermax hariç VDSL, ADLS ve Fiber peketlerinde;… devamını oku »

Ev internet paketleri 2018

Ev internet paketleri 2018, Evde internet 2018 Evde internet kullanmak isteyen aboneler için ev internet paketleri ve kampanyaları aşağıda tablo üzerinde belirtilmiştir. 2018 yılında ev telefonsuz internet paketleri ve telefonlu evde internet kampanyaları ADSL, VDSL ve Fiber altyapı uygunluğuna göre tercih edilebilir. Kampanyalar; TurkNet, Türk Telekom (Ttnet), Millenicom (Doping), Turkcell Superonline, Vodafone Supernet, Kablonet (Uydunet),… devamını oku »

21 TL Limitsiz internet kampanyası (Adsl ve Fiber)

Limitsiz internet 21 TL Kampanya Dsmart tarafından sunulan limitsiz ev internet için olup hem ADSL hem de FİBER altyapısı olanlar için geçerlidir. Kampanyanın kötü yanı kota dolumunda hızın 4 Mbps yerine 1 Mbps olarak değişmesidir. 40GB adil kullanım (akk) dolduğunda hızınız 1 Mbps olarak değişecektir. Not: 21 TL internet kampanyasından daha önce internet almamış veya… devamını oku »

Superonline fiber kampanyaları 2018, Superonline fiber internet kampanyası 2018

Superonline fiber kampanyaları 2018 Turkcell Superonline ile evinizde veya işyerinizde Fiber internet tarifeleri ve paketlerinden 2018 yılında da faydalanabilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen ve en ucuz internet paketlerine yer verilmiştir. Eğer Superonline fiber altyapınız yoksa Telekom altyapısı üzerinden de ayrıca Superonline ADSL veya VDSL paketlerinden tüm il ve ilçelerde faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline Işık Hızında… devamını oku »

Superonline yalın kampanyaları 2018, Superonline telefonsuz internet paketleri 2018

Superonline Yalın ADSL kampanyaları ve ücretleri 2018 yılında da kaliteli internet olarak YALIN ADSL ve Telefon+İnternet kampanyaları aşağıda sunulmuştur. Kampanya katılımları için Telekom altyapınızın olması yeterlidir. Telefonsuz ADSL veya Telefonlu tarifelerden birini seçerek uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Limitsiz ve limitli paketlerden ihtiyacınıza göre faydalanabilirsiniz. Superonline ADSL Paketleri HIZ KOTA AKN YALIN Tel+int ​8 Mbps Limitsiz 50… devamını oku »

Turkcell evde cepte internet, hem evde hem cepte internet 2018

Hem cepte hem de evde internet 2018 yılında hem cep telefonu hattınıza internet, Dakika, SMS yükleyin hemde evde sınırsız internet kullanmanın keyfine varın. Cepte internet kampanyaları ile evde internet kampanyalarında sunulan paketler Turkcell Superonline ve Turkcell Faturalı cep telefonu hatlarına özeldir. Hem evde hem cepte internet kampanyaları Superonline ve Turkcell kampanyalarına Türkiye’nin her şehrinden katılım… devamını oku »

Superonline VDSL Kampanyası 2018, VDSL fiyatları 2018

Superonline VDSL internet Superonline VDSL altyapısı Tüm Türkiye’de kullanıma açıktır. Alabileceğiniz maksimum hızlara bağlı olarak Telekom altyapı varsa VDSL internet kampanyalarından telefonlu internet veya telefonsuz internet (YALIN) olarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Superonline VDSL kampanyaları Aşağıdaki kampanyalara başvuru tarihi: 01.01.2018’dir. Kampanyalar güncellendiğinde yeni VDSL kampanyaları da tabloda düzenlenmektedir. Mbps’ye kadar Kota AKK* Tarife Fiyatı 24 Ay Fiyat… devamını oku »

Taahhütsüz internet kampanyaları 2018, taahhütsüz internet tarife ve paketleri 2018

Taahhütsüz internet kampanyaları 2018 yılı için taahhütsüz internet Limitsiz/sınırsız (kontratsız) yalın (telefonsuz) veya telefonlu ADSL, Fiber internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız bazı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tahhütsüz internet fiyatları aşağıda mevcuttur ancak sitemiz üzerinden tahhütsüz internet başvurusu yapılmamaktadır. Sadece tahhütlü internet için başvuru yapabilirsiniz. Taahhütsüz internet fiyatları Ev internet veya işyeri interneti için Superonline, Dsmart, Türk Telekom (TTNET),… devamını oku »

Digiturk ve Dsmart internet paketleri 2018, Digiturk ve Dsmart internet kampanyaları 2018

Dsmart ve Digiturk internet fiyatları 2018 yılında evinizde hem hızlı internet hem de TV keyfini aynı anda fazladan fiyat ödemeden ucuz şekilde bağlatabilirsiniz. Eve internet bağlatırken Digiturk ve Dsmart internet alarak iki hizmeti tek faturada daha uyguna getirebilirsiniz. Mevcut internet kullananlar ve yeni internet almak isteyen Digiturk internet ve Dsmart internet TV + İnternet kampanyasına… devamını oku »

Vodafone 2000 Dakika 2000 SMS 8GB internet ve Digiturk Play hediyeli tarife 49 TL

Vodafone ile ucuza iletişim kurma paketi Vodafone’den 8 GB, 10 GB, 12 GB internet paketleri (YENİ): 49 TL’ye Vodafone ile bol konuşma dakikası olsun, SMS ve interneti fazla olsun istiyorsanız işte size uygun bir faturalı tarife. Bu kampanya içerisinde Vodafone heryöne 2000 dakika konuşma, heryöne 2000sms ve 8GB internet ile birlikte aynı zamanda Digiturk Play hediyesi var…. devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP