Cep telefonu hattı ile yapılabilecek işlemler ve GSM operatörleri arasındaki geçiş ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş bilgileri

Faturasız hat başvuru formu, en ucuz faturasız hat

Faturasız başvuru Aşağıdan en ucuz faturasız hat için, Turkcell, Bimcell, Pttcell, Teknosacell, D-Smartcell, Türk Telekom (Avea), Vodafone faturasız hat başvurusu yapın size yardımcı olalım. Ayrıca faturalı hatların başvurusunu da aşağıdan yapabilirsiniz. Faturasız (kontörlü) hat başvuru için hattınızın operatörüne göre peşin ücret ve tarife ücreti ödemek durumundasınız. Bu ücret cep merkezleri tarafından tarife+aktivasyon için yeni hat… devamını oku »

Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş

Türk Telekom Mobil (Avea) faturasızdan faturalıya geçiş Hattınız eğer faturasız hat ise kolay ve hızlı geçiş formunu aşağıdan doldurarak hızlı şekilde faturalıya geçiş yapabilirsiniz. Başvuru formu doldurulduktan kısa bir süre sonra tarafınıza dönüş yapılarak Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş veya diğer operatörler arası faturalıya geçiş işleminiz tamamlanacaktır. Faturalıya geçiş formu 18 yaşından büyük hat sahibi… devamını oku »

Faturasız hat nasıl faturalı yapılır, internetten faturalıya geçiş başvurusu

Faturasız hattın faturalı hat olarak kullanılması Faturasız hat kullanan (kontörlü) bir müşteri eğer talep ederse sitemiz üzerinden “internetten faturalıya geçiş başvurusu” yapabilir. Faturalıya geçiş için online başvuru yaptığınızda sözleşmeler bulunduğunuz adrese gönderilir. Aklınızdaki soru eğer evrak imzalamadan faturalıya geçiş yapmaksa bu mümkün değildir. Nasıl faturalıya geçerim? Yukarıdaki veya aşağıdaki başvuru butonuna tıkladığınızda karşınıza başvuru formu… devamını oku »

Bimcell tarifeleri, bimcell tarifeleri 2018

Bimcell tarifeleri, Bimcell paketleri ve internet paketleri 2018 GSM operatörleri arasında bulunan Bimcell ile faturasız hat kullanabilirsiniz. Fatrasız hat ücreti 2018 yılı için 19 TL olarak tarife’den bağımsız olarak alınır. Bimcell faturasız hat almak isteyen müşteriler BİM mağazaları üzerinden 19 TL+Tarife ücreti ödeyerek hatta sahip olabilir. Bir başka operatörden Bimcell’e numara taşımak isteyen aboneler sadece… devamını oku »

Numara taşıma yapılarak taksitli telefon alınır mı?

Numara taşımalarda puan ve taksitli telefon Faturalı hat kullanan veya faturasız hattan bir başka operatöre numara taşıma işlemi yapılabilir. Burada merak edilen soru ise şudur; numara taşıma yaptığımda faturama ek taksitli cihaz veya telefon alabilir miyim, numara taşıma yaptığımda puanım silinir mi? Bu iki sorunun yanıtını bu yazımızda vereceğiz. Numara taşımalarda takslitli cihaz alımı Kullandığınız… devamını oku »

Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş, Vodafone’dan Avea’ya geçiş

Vodafone’dan Avea’ya geçiş, Vodafone‘dan Avea’ya numara taşıma Vodafone’dan Avea’ya geçiş için faturalı veya faturasız olarak Vodafone hattı kullanılıyor olmanız yeterlidir. Hat sizin adınızaysa faturasızdan Avea (Türk Telekom Mobil) faturalıya veya Vodafone faturalıdan Avea faturasıza herhangi bir ücret ödemeden geçiş veya numara taşıma işlemini yapabilirsiniz. Geçiş Formu Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş evrakları Faturalı hatlardan bir… devamını oku »

Turkcell faturalıdan Avea faturalıya geçiş, Turkcell’den Avea’ya geçiş

Turkcell’den Avea’ya geçiş, Turkcell’den Avea’ya numara taşıma Turkcell’den Avea’ya geçiş için bir ücret ödemeye gerek kalmadan kısa sürede hattınızı taşıyabilirsiniz. Turkcell kullanan faturalı veya faturasız (Hazır Kart) aboneleri Avea (Türk Telekom Mobil) hatlarına hem faturalı olarak hem de faturasız olarak geçiş (Numara Taşıma) yapabilir. Geçiş Formu Turkcell faturalıdan Avea faturalıya geçiş evrakları Turkcell faturalı hat kullanan… devamını oku »

Faturasız hat fiyatları 2018, faturasız hat alma ücreti 2018

Faturasız hat fiyatları 2018 Yeni simkart almak istediğinizde faturasız hat alma ücreti (kontörlü hat) ödemek durumundasınız. 2018 yılında da Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea, Bimcell gibi faturasız hat sağlayan GSM operatörlerinin uygulamış olduğu Faturasız hat fiyatları bulunmaktadır. En ucuz faturasız hat fiyatı buradadır. Yeni faturasız hat ücretleri: 4 GB internet + 40 TL hediye toplam hatla beraber  (Peşin… devamını oku »

Adrese teslim faturalı hat başvurusu, internetten faturalı hat sipariş formu

Adrese teslim faturalı hat başvurusu, Faturalı hat siparişi Faturalı hat başvurusu yapmak istediğinizde artık cep telefoncularını dolaşmaya veya numara seçmelere gerek kalmadı. Başvuru formu doldurularak kolayca internetten faturalı hat siparişi verebilirsiniz. Sadece yeni faturalı hat almakla kalmaz aynı zamanda Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Mobil (Avea), Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi hatlar arasında faturalıya geçişlerde yaparak adresinize “Adrese… devamını oku »

Faturasızdan faturalıya geçişte cihaz, faturalı hattım var taksitli telefon alabilir miyim?

Taktistli telefon almak için gerekli şartlar Turkcell, Vodafone, Avea (Türk Telekom Mobil) hattı kullanan abonelerin faturasızdan faturalıya geçişte ve faturalı hat kullanan abonelerin taksitli cihaz ve cep telefonu almak için gereken şartlar konusunda bu yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Faturalı hatta taksitli telefon alma şartları Abonenin taksitli bir cihaz alabilmesi için sadece KKB PUAN değerine bakılmaz. Puanım… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP