Faturalı hat, adsl ve fiber satışı, Numara ve Hat taşıma bayiliği

Kurumsal ve bireysel satış ortaklığı (GSM, ADSL ve FİBER)

Satış ortaklığı: Gsm, Adsl ve Fiber

Bireysel veya kurumsal bir satış ortaklığı programına katılarak yaptığınız satışlardan, faturalı numara tahsislerinden veya Adsl-Fiber satış ve hat taşıma işlemi yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız bayii formu aracılığı ile taleplerinizi iletebilirsiniz. İşyerimde veya şahsıma ait yapacağım işim olsun Dsmart, Digiturk, Türk Telekom hatları satarak ek kazanç sağlayayım diyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz.

1 – Faturalı hat satışı ve numara taşıma bayiliği

Bayilik başvurusunda bulunduğunuzda kurumsal veya bireysel anlamda faturalı hat açabilir, numara taşıma yapabilir ve aynı zamanda faturasızdan faturalıya geçiş yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Turkcell ve Vodafone bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

2 – İnternet açılış ve hat taşıma

Adsl ve Fiber internet satış ortaklığı programında hem yeni internet açılışı hem de mevcut internet hatlarını bir başka operatöre taşıyabilirsiniz.

Başvuru formu aracılığı ile; Turkcell Superonline, Kablonet, Vodafone Supernet, Millenicom bayilik talebinde bulunulabilir.

3 – Çağrı Merkezi Bayiliği

Çağrı merkeziniz varsa yine aynı ürün ve hizmetlerin satışınızı yapabilirsiniz.

4 – Online satış kanalı

Web sitesi sahipleri kendi siteleri üzerinden talep toplayabilir.

Notlar;

Sitemiz üzerinden yapacağınız bayilik sonrasi ödemelerinizden veya hak edişlerinizden komisyon alınmaz. Amacımız; talepleriniz için size yardımcı olmaktır. Bayilik formu doldurduğunuzda size ilgili firmanın Çözüm Ortakları, Kurumsal Satış Kanalları veya Alternatif Kanal yönetimi tarafından dönüş yapılarak bayiliğiniz için gerekli işlemlerin yapılmasınız sağlıyoruz.

Kurumsal (işyeri olan, vergi levhası olan) firmaların, Çağrı merkezi (Call Center) olan kurumlar ve bireysel satış yapabilen kişi veya kişiler ( vergi levhası veya işyeri olmayan) başvuruda bulunarak bayiilik alarak Çözüm Ortağı olabilir.

Başvuru başına ücretler ve ödemeleriniz bayiliğini aldığınız firma üzerinden hesaplanarak sizin hesaplarınıza yapılır. Firmamız hak ediş ücreti veya ödeme günleri belirlemez aynı zamadan yaptığınız satış başı ücret anlaşmalarına karışmaz.

Ödemeler konusunda “https://megabitspersecond.net” sitesi sorumluluk almamaktadır.

Bayilik başvuru formu

Yukarıdaki başvuru formunu doldurduktan 24 saat içerisinde (Mesai Günleri) tarafınıza dönüş sağlanır. Formun açıklama kısmına hangi ürünlerin satışını yapmak istediğinizi belirtirseniz daha kısa sürede dönüş yapılmasını sağlarsınız.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP