Kobi, esnaf ve işyeri için internet paketleri
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları

İşyeri internet tarifeleri, paketleri ve kampanyaları

Aşağıdaki tablo üzerinden ADSL, VDSL, FİBER internet paketlerine ait kampanyalar göreceksiniz. Buradaki kampanyalar tümüyle Kurumsal işyeri kampanyalarıdır. Bireysel müşteriler (Vergi Levhası olmayan) kampanyalardan yararlanamaz.

Kurumsal internet paketleri

PaketHızAKK*Fiyat
ADSL/VDSL8 MBPS60 GB59.90 TL
ADSL/VDSL16 MBPS60 GB59.90 TL
ADSL/VDSL16 MBPS120 GB69.90 TL
ADSL/VDSL16 MBPS240 GB84.90 TL
ADSL/VDSL16 MBPSLimitsiz134.90 TL
VDSL/FİBER32 MBPS120 GB69,90 TL
VDSL/FİBER64 MBPS240 GB69,90 TL
FİBERMAX32 MBPS60 GB54.90 TL
FİBERMAX64 MBPS120 GB64.90 TL
FİBERMAX100 MBPS240 GB74.90 TL
FİBERMAX1000 MBPS1000 GB399.90 TL

Başvuru:

Başvuru ve Bilgi için tıklayın

Kurumsal internet paketleri, tarifeleri ve kampanyaları

Kampanyalar hakkında:

Fibermax hariç VDSL, ADLS ve Fiber peketlerinde;

 • Telefonsuz İnternet bedeli Kampanya süresi boyunca ücretsiz, kampanya bitiminde ise 16 Mbps’lik paketlerde 14 TL, daha yüksek hızdaki paketlerde ise 18 TL’dir. Bu bedel yukarıdaki liste fiyatlarına dahildir.
 • Kablosuz Modem Peşin: ADSL: 96 TL; Fiber: 144TL
 • Kablosuz Modem Taksitli: ADSL: 4TL *24 Ay; Fiber: 6TL*24 Ay (Modemin Vodafone Net’ten alınması durumunda modem kurulumu hediyedir.)
 • Statik IP 2.78 TL/Ay
 • 24 TL olan internet aktivasyon hizmeti, 5 TL olan Telefonsuz İnternet Başvuru Bedeli hediyedir.

Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı faturanın Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.

Fibermax paketleri:

 • Telefonsuz İnternet bedeli Kampanya süresi boyunca ücretsiz, kampanya bitiminde ise 18 TL’dir.
 • 250 TL değerindeki modem hizmet süresince abone kullanımına verilecektir. 350 TL değerindeki kurulum hediyedir.
 • Statik IP 2.78 TL/Ay
 • 96 TL olan internet aktivasyon hizmeti hediyedir.

Başvuru ve Bilgi için tıklayın

Not: Yukarıdaki esnaf ve kobiler için hazırlanan internet paketleri Vodafone Net internet kampanyalarıdır. Mevcut kampanyalar Yalın internet (Telefonsuz internet) olarak işyerine aktivasyonu yapılabilir.

Mevcut modemi oln aboneler kampanyalara modemsiz dahil olarak eski modemlerini kullanmaya devam edebilir.

Başvuru evrakları olarak işyeri belgeleri ile kaşeli ve imzalı olarak sözleşmenin teslim edilmesi gerekecektir. Gerekli başvuru evrakları ve sözleşmeler adresinize ücretsiz olarak gönderim sağlanacaktır.

Vodafone İş’te İnternet Fibermax Kampanyası Esasları

 • Kampanya 15.11.2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Mevcutta var olan ADSl ve Fiber Hız kampanyalarından herhangi birine kayıtlı olan aboneler 16 Mbps hızdaki FiberMax paketine geçiş yapabilirler.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • İş’te İnternet FiberMax Kampanyası kapsamında internet hizmeti ücreti 24 Aylık taahhüt süresi boyunca seçilen paketteki standart ücret üzerinden indirimli olarak faturalandırılır.
 • İş’te İnternet FiberMax Kampanyası kapsamında vergiler dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sağlanacak hizmet fiber internet hizmetidir.
 • İş’te İnternet FiberMax Kampanyası kapsamında Aboneye Vodafone Net’ten Fiber modem gönderilecek olup bu modem Vodafone mülkiyetinde olacaktır ve aboneye kullanımı sürecinde ücretsiz olarak tahsis edilecektir. Modem kurulumu da ücretsiz olarak yapılacaktır. Abone servis iptal durumunda modemi iade etmelidir. İade edilmeyen modemler için modem bedeli ceza olarak yansıtılır.
 • İş’te İnternet FiberMax Kampanyası kapsamında Abonenin Vodafone Net tarafından iletilen modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından Abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Paketlerde adil kullanım noktası Abone’nin seçimine göre 32, 64, 100 veya 1000 Mbps hızdaki paketler için sırasıyla 60, 120, 240 ve 1000 GB olarak belirlenmiştir.
 • Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 32 Mbps’ye kadar 60 GB AKN’li paket için 16 Mbps, 64 Mbps’ye kadar 120 GB AKN’li paket için 24 Mbps, 100 Mbps’ye kadar 240 GB AKN’li paket için 24 Mbps, 1000 Mbps’ye kadar 1000 GB AKN’li paket için 64 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin download hızlarından hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil Kullanım kotası olan paketlerde gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar Fiber hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık Fiber erişim ücreti alınmayacaktır. Fiber erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , modem bedeli , ödenmemiş taksit bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra Abonenin internet hizmeti almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet Aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
 • Abone İş’te İnternet FiberMax Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP