Kablonet başvuru iletişim, Uydunet başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet (Uydunet) internet başvurusu nasıl yapılır?

Kablonet (Uydunet) başvuru şartları ve koşulları

Kablonet başvurusu (Uydunet Başvuru) için gerekli olan Türksat fiber optik kablo altyapısıdır. Binanızda Kablonet internet altyapı yoksa hizmetlerden faydalanamazsınız. Diğer operatörlerden geçiş ya da hat taşıma işlemlerini mümkün değildir. Kablonet başvuru telefonu, Uydunet ev internet başvuru takip, Türksat başvuru sorgulama hakkında gerekli bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kablonet internet başvuru telefonu

Kablonet internet ve KabloTV bağlatmak isteyen müşteriler aşağıdaki başvuru formu üzerinden altyapı kontrolü ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilir.

Tıklayın Başvuru Yapın

Kablonet başvuru sorgulama

Kablonet başvurusu randevulu sistem olarak işler. Uydunet internet başvurusunu tamamlayan abonelerin kurulum ve aktivasyonları yetkili servis tarafından kapıya hizmet olarak gerçekleşir.

Kablonet başvuru takip

Kablonet başvuru aşamalarını SMS yolu ile takip edebilirsiniz. Hattı aktivasyou ve radevular kısa mesaj olarak aboneye iletilir. Yine müşteri hizmetleri veya sizi randevu almak için arayan numara üzerinden iletişime geçerek başvuru takibi yapabilirsiniz.

Kablonet başvuru şartları

Kablonet ile eve internet bağlatmak isteyen aboneler için Türksat Kablo altyapısı şarttır. Diğer ISS firmalarından ayrı olarak sadece kendi altyapısı üzerinden hizmet verir. Size kampanyalar, tafieler veya paketler cazip gelebilir ancak Uydunet altyapınız yoksa geçiş veya yeni başvuru yapamazsınız.

Başvuru için gerekli evraklar;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Yabancı uyrukrularda geçerli tarihli pasaport
  • Sözleşme Taahhütnamesi

Abonenin veya hat açtırmak isteyen kişinin sadece kimlik fotokopisi hazırlaması yeterlidir. Diğer sözleşme ve abonelik evrakları yetkili servis tarafından teslim edilir.

Uydunet (Kablonet) başvuru aşamaları

Buradaki işlemler altyapısı mevcut olan hane sahipleri içindir.

  1. Başvuru yaptıktan sonra kampanyalar için aranacaksınız.
  2. Altyapınız sorgulanır.
  3. Onayladıktan sonra kurulum ve aktivasyon servisine yönlendirme yapılır.
  4. Teknik taraftaki yetkili servis sizi kurulum ve aktivasyon randevusu için arar.
  5. Randevu günü kurulum ve aktivasyon gerçekleştirilir.

Notlar: Kablonet kampanyaları arasında Akn’li, Akn’siz, limitli, limitsiz ayrıca telefonlu veya telefonsuz seçimler yaparak KabloTV aboneliğinizi aktif edebilirsiniz. AKK olan paketlerde geceleri 02:00 ile 08:00 arasında Adil Kullanım Kotası devre dışı olduğundan kotanıza yansıtılmadan internet kullanımı yapabilirsiniz. Bağlantılar Fiber hızdadır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP