Kablonet internet arıza, Uydunet arıza kaydı, Türksat arıza sorgulama
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet Türksat Kablo Arıza Bildirimleri

Kablonet arıza kaydı, Uydunet arıza işlemleri

Kablonet arıza iletişim, Udyunet arıza sorgulama, bağlantı sorunlarının yaşandığı dönemlerde Türksat Kablo sitesi üzerinden eğer santral veya çalışma kaynaklı kesintiler olduğunda yayınlanmaktadır. Bölgenizde bir çalışma olduğunda arıza kaydı bırakmadan önce bir çalışma olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

Kablonet arızası

Kullanıcı arıza olarak tabir eder ancak Kablonet tarafından bir çalışma yapılacaksa kesinti olur. Yani bölgeye internet sinyali gönderilmez. Arıza kopuklu, kesinti, bağlantı yokluğu gibi sorunlar yaşıyorsanız buraya tıklayın arıza olup olmadığını kontrol edin.

Uydunet internet arıza kaydı bırakma

Kablonet internet arıza bildirim sayfasında bölgenize ait kayıt yoksa Uydunet internet için arıza kaydı açarak form aracılığı ile bildirim bırakabilirsiniz. Bildirim bırakmak için iletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kablonet arıza bildirim numarası

Telefon ile arayarak arıza kaydı bırakmak veya arıza olup olmadığını öğrenmek için 0 850 804 4444 – 0 850 804 0126 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. KabloSes hizmetinden faydalanıyorsanız mevcut hattınız üzerinden 0 850 804 0126 numarayı ücretsiz arayabilirsiniz.

Ayrıca arızalar şu sebeplerden dolayı da olabilir;

Modemlerde arıza

Modemlerde elektrik gelip gitmesi, sürekli açık kalması gibi durumlarda arızalar olabilir. Modem ışıklarının hepsinin yanması, veya modemin ışıklarının hiç yanmaması modem kaynaklı arızalardır.

Ayrıca; internet bağlantınız 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olmalıdır. Aksi durumlarda internet bağlantı sorunları yaşayabilirsiniz.

Kablolamadan oluşan arızalar

Modeme gelen kabloda veya modemden çıkan kablolarda ezilme, kırılma, kopma gibi sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

Borcundan kapanma

Ödenmemiş faturanız bulunuyorsa hattınız kapanabilir. İnternete giremiyor ama Turksat Kablo sitesine giriş yapıyorsanıza hattınız borcundan kapalı olabilir. Turksat Kablo sitesine giriş yapmayı deneyin.

Duran Paketler

İnternet hattınız duran paketlere tanımlıysa internet kotanızın dolması durumunda otomatik olarak donduğundan internetiniz kesilecektir. Müşteri hizmetleri veya Online İşlem Merkezi üzerinden giriş yaparak kotanızı kontrol edebilirsiniz.

Genel arızalar

Bölgesel çalışmalar, altyapı, port değişimleri gibi aktiviteler yüzünden internetiniz kesilebilir. Arıza sorgusu yapmayı deneyin veya Müşteri Hizmetleri ile telefon görüşmesi sağlayın.

Kablo TV için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP