Kablonet internet bağlantısı, Uydunet internet açılışı nasıl yapılır?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet kaç günde bağlanır, Uydunet internet açılış süresi

Kablonet kaç günde bağlanır, Uydunet açılış süresi nedir?

Kablonet ile Uydunet bağlantısı talep ettiğinizde bağlanma süresi ve açılış süresi biraz daha hızlıdır. Bunun nedeni Türksat altyapısının olduğu bölgelerde teknik hizmet veren servisin bölgelere yakın olmasıdır. Hizmet başvuruyu alan ve teknik hizmeti veren firmaların ayrı olması hızlı açılışın oluşmasına olanak verir. Bu sayede açılış süresi kısalır.

Kablonet işleyiş şu şekilde ilerler;

Kablonet yeni başvuru

Eğer binanızda Uydunet altyapısı varsa başvuru formu aracılığı ile başvurabilirsiniz. Başvuru işleminizin ardından müşteri hizmetleri size dönüş sağlayarak kampanya, altyapı ve başvuru sahibinin teyidi yapılır. Mütabık kalındığında talebiniz yetkili servise iletilerek bağlantı aşamasına geçilir. Bu süreler 3 günü geçmez. Bir aksilik veya altyapı problemleri yaşanmadığı sürece 3. günde internet kullanımına başlanabilmektedir.

Uydunet geçiş yapılır mı?

Geçiş konusu tarifeler veya kampanyalar arasındaki geçiş değildir. Kafa karıştıran konu diğer operatörlerden geçiş yapılabilir mi sorusudur. Mevcutta adsl veya başka operatörden hizmet alanlar hat taşıma işlemi yapamaz. Eğer Kablonet bağlantısına geçmek istiyorsanız mevcut internet hattınızı kendiniz iptal ettirerek kapatmalısınız.

Evimde internet varken kablonet alabilir miyim?

Mevcutta bir internet kullanıcısıysanız üzerine ek olarak Uydunet internet alabilirsiniz. Aynı hat üzerinden işlem görmez. Kablonet altyapısı kendine özgü bir fiber hizmettir. Binasında Türksat kablosu olan herkes internet alabildiği gibi aynı zamanda başka adsl ve fiber internetlerde kullanıyor olabilir.

Kablonet bağlantısı nasıl yapılır?

Kablonet bağlantısı yetkili serviler tarafından yapılmaktadır. Başvurunuzu tamamladıktan sonra yetkili servis sizden randevu alarak işlemlerinizi gerçekleştirir.

Ek ücret var mı?

Hizmetleriniz haricinde sizden servis ücretleri alınmaz. Bağlantı, aktivasyon, modem, aylık ücretler gibi belirtilen fiyatlar tarifeler içerisinde bulunan fiyatlardır. Bu ücretlerin haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Başkası adına başvuru yapılabilir mi?

Anne, baba, eş, kardeş, arkadaş gibi kişiler adına başvuru formu doldurulabilir. Ancak kimin adına başvuru yapılmışsa o kişinin kimlik fotokopisi ile sözleşmeleri imzalaması gerekecektir. Muhattap olan kişi haricindeki alınan talepler hattın sahibi tarafından imzalanmadığı sürece aktif edilmez.

Kimler Uydunet bağlatamaz?

Daha öncesine kara listede olanlar (fatura borcu bulunan, icralıklar) gibi aktifte borçlu olanlar ile 18 yaşının altında olan kişler Kablonet bağlatamaz. Borçlar ödendikten sonra yeni hat başvurusu yapılabilir.

Kablo TV için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP