Uydunet adres değişikliği formu, Uydunet adres değiştirme
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet internet nakil, Türksat nasıl nakil yapılır, Kablo Tv nakil

Vodafone Süpernet nakil, nakil evrakları, nakil dilekçesi

Türksat Kablo hizmetleri ile KabloNET, KabloSES, KabloTV gibi Uydunet internet hizmetleri başka bir adrese nakil yapılabilir. Adres değişikliği için nakil dilekçesine gerek yoktur. Tabi Türksat Kablo altyapısının yaygın bir ağa sahip olmayışı nakil konusunda sıkıntı yaratabilir.

Kablonet, kabloses, kablotv nakil ücretleri

Kablonet, kablose, kablotv nakil ücretleri şu şekildedir;

  1. Analog Kablo TV Nakil ücreti: 48 TL’dir. 2 TL olarak 24 ay taksitle faturanıza yansır.
  2. KabloTV Giriş Paketi/Temel Paket/Üst Paket Nakil:  Ücretsiz
  3. Kablonet Nakil Ücreti: Ücretsiz
  4. Kabloses nakil: Ücretsiz

KabloNET, KabloSES, KabloTV, Uydunet Nakil nasıl yapılır?

KabloNET, KabloSES, KabloTV gibi Uydunet hizmetlerinizi 3 şekilde bir başka adrese nakil yapabilirsiniz. Bunları şöyle sıralayalım;

  1. Çağrı merkezi üzerinden nakil yapılabilir. Nakil için telefon 0850 804 44 44 aranarak başka adrse hattınızı taşıyabilirsiniz.
  2. Abone merkezlerine giderek nakil yaptırabilirsiniz. Bölgenizde veya mahallenizde Türsat satış ve tahsilat merkezleri bulunmaktadır. Giderek nakil yapabilirsiniz.
  3. Bölge Müdürlükleri nakil yapabilir. İl merkezli hizmet alıyorsanı Müdürlüğe uğrayarak adresinizi değiştirebilirsiniz.

KabloNET, KabloSES, KabloTV, Uydunet Nakil için gerekenler

Nakil yaptırmak için talep ettiğinizde yeni bir hizmet numarası alırsınız. Bu hizmet numarasına yeni adresiniz tanımlanır. Mevcut sözleşmeniz geçerli olduğundan yeni bir sözleşme imzalamanıza gerek kalmaz.

Eğer yeni adreste kablonet altyapı yoksa;

Uydunet (Kablonet) hizmetinden faydalanan abone yeni adrese nakil istediğinde altyapı bulunmayabilir. Böyle durumlarda ise eğer yeni adreste bağlantı hattı bulunmuyorsa; “Mücbir sebepler kapsamında; TÜRKSAT hizmetlerinde oluşabilecek hata, arıza, kesinti vb. sorunlar TÜRKSAT’ın sorumluluğunda değildir. Bu sebeplerin devamı müddetince taraflardan hiçbiri, diğer tarafın edimini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunamayacağı gibi daha sonra da herhangi bir hak iddia edemez.

Mevcut adresinizde Türksat alyapı bulunmuyorsa hattınızı bir başka kişiye devir yapmanızı öneririz. Eğer bir başka kullanıcı (Tüm İller) de olabilir ve hattı devir yapabilirsiniz. Böylece iptal bedeli ödemeden hattın normal ilerleyişini sürdürebilirsiniz. Aksi durumda hattı iptal etmeniz gerekecektir.

Hat dondurmak için 3 ay hakkını bulunmaktadır. Taşınmanın ardından hattı dondurarak devir yapabileceğiniz kişileri araştırabilirsiniz.

Devir yapacak kişi bulunamadığında hattın iptal edilmesi ve eğer varsa taahhüt bozma sebebinden indirmler ve normalde var olan ancak kampanya dahilinde alınmayan ücretler kullandığınız aya bakılara ve kalan taahhüt süreniz göz önüne alınarak size cayma bedeli faturası çıkarılır. Bu bedele son dönem kullandığınız internet ve indirimler eklenir. Kiralama ile cihaz alımlarınız varsa cihazları eksiksiz ve çalışır durumda teslim edin.

Kablonet için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP