Uydunet (Kablonet) internet fiyatları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet internet kampanyaları 2018, Türksat kablo kampanyaları 2018

Kablonet kampanyaları 2018, Kablonet internet fiyatları 2018

Türksat Kablo Kablonet (Uydunet) kampanyaları 2018 yılında da internet, tv ve telefon şeklinde sunulmaya devam edecektir. Türksat tarafından sunulan bu hizmetler limitli, limitsiz, sınırsız, kotalı veya kotasız olarak sunulmaktadır. Uydunet adının geçiyor olması hizmetinizi uydu üzerinden alınacağı anlamına gelmez. Bu hizmet sadece Türksat Kablo altyapısına ait olan bölgelerde verilir. Hizmetler KabloSES, KabloNet ve KabloTV olarak 3 ayrı şekilde adlandırılır, alınan internet hizmeti Fiber teknolojisinde sunulmaktadır.

Kablonet kampanyaları 2018

Türksat tarafından sunulan Kablonet, kabloses ve kablotv kampanyaları çok çeşitlidir. Bu kampanyalar arasından bütçeye uygun olan tarifelerden seçimler yaparak bilginize sunuyoruz. Daha fazla kampanya ve detaylar için başvuru butonlarımızı kullanabilirsiniz.

Türksat Kablo Kablonet (Uydunet)

ADHızAknFiyatlar
Limitsiz10 Mbps50 GB39.99TL
Limitsiz10 Mbps75 GB49.99TL
Limitsiz24 Mbps50 GB49.99TL
Limitsiz24 Mbps75 GB59.99TL
Kotalı25 Mbps50 GB49.99TL
Kotalı25 Mbps75 GB59.99TL
Kotalı50 Mbps50 GB59.99TL
Kotalı50 Mbps75 GB69.99TL
Akn'li24 Mbps150 GB59.99TL
3 ay bedava
Akn'li24 Mbps250 GB69.99TL
3 ay bedava
Türksat Kablo, Kablonet (Uydunet) kampanya paketleridir.

Kablonet internet

Hem televizyon hem de internet hizmeti alabilmeniz için Kablonet altyapınızın olması şarttır. Bu sitemin kötü yanı ise diğer firmalardan Uydunet’e geçiş yapılamamasıdır. Farklı lokasyonlardan hizmet veren bu yapı ile Telekom altyapısı arasında geçiş yapılamamaktadır. Normal internet kullanan biri Türksat internet hizmetlerinden faydalanmak istediğinde eski internet hattını kendisi iptal ettirmek zorundadır.

Kablonet internet ile sınırsız, limitsiz, kotalı, telefonlu, telefonsuz internet hizmetleri alınabilir. Kampanya çeşitliliğinin çok oluşu çeşitli ayrıcalarıda beraberinde getirir. Kablonet internet aldığınızda Kablotv aboneliği ile sinema gibi çeşitli TV hizmetine ek kaynaklar ilave edilebilir.

Kablonette cihaz kiralamaları yapılabilir. Örneğin alacağınız modemi kiralayabilirsiniz ancak hattın iptali gerçekleştiğinde cihaz iade edilmelidir.

Diğer firmalarda olduğu gibi Uydunet altyapısının olduğu diğer bir şehre veya ilçeye nakil yapılabilir. Altyapısı olmayan bölgelerde nakil işlemleri yapılamaz.

AKN olan paketlerde akk (adil kullanım) gece kullanımları (02 ile 08 saatler) kotaya yansıtılmaz. Kampanyalardaki kotalı paketlerde ise bu uygulamaya dikkat edilmelidir. Hız düşüşleri kampanyalarda belirtildiği gibi eskisi 3 Mbps düşüşler yerini 8, 16 Mbps gibi hızlara göre değişen hız düşüşleri uygulanır. Bu düşüş kotanın dolduğu ay içerisinde geçerlidir yeni ayla birlikte eski konumuna döner.

Altyapının olduğu bölgelerde hem müdürlükler hem de bayii kanalları bulunmaktadır. İşlemlerinizi yapabilmeniz için bu noktalara veya İl merkezinde bulunan bölge müdürlüklerine giderek işlem yapabilirsiniz.

Kampanya süresince (taahhüt) tarifelerde düşüş yapılamaz ancak bir üst pakete geçilebilir.

Diğer internet kampanyaları

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP