Kablonet 10 Mbps internet, 24 Mbps, 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps akk
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet internet hızları, Türksat Kablo bağlantı hızları

Kablonet internet hızları, Türksat Kablo hızlar ve hız düşüşleri

Türksat Kablo, Kablonet (Uydunet) internet hizmetleri için 5 Mbps internet, 10 Mbps, 24 Mbps, 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hızlarında kullanıcılarına hizmet verir. Diğer internet sağlayıcılara göre çok daha fazla kampanya çeşitliliği bulunmaktadır. Fiber hızında olan bu hizmetler ayrıca KabloTV ile birlikte sunulur.

Hızınızın yerli yerinde olabilmesi için eğer 20 Mbps hızı üzerinde bir bağlantı tercih edecekseniz veya eskiden 10 Mbps hız alarak daha sonrasında 50 Mbps gibi 20 Mbps üzerinde hızlarda internet kullanımı ile devam etmek için modem önemlidir. Modeminiz Docsis 3.0. değilse alacağınız hızı karşılayamaz ve bağlantı sorunları yaşayabilirsiniz.

Kablonet bağlantı hızları

  • 5 Mbps
  • 8 Mbps
  • 16 Mbps
  • 24 Mbps
  • 50 Mbps
  • 100 Mbps

Not: Yukarıdaki hızlar kampanyalar dahilinde çeşitli kotalı/duran internet/sınırsız/limitsiz gibi paketlerde değişimler göstermektedir.

Kablonet hızım çok yavaş, internet bağlantısı sorunu yaşıyorum

Kablonet bağlantısı için aldığınız hızı ve kampanyanızı kontrol etmelisiniz. İnternet bağlantı sorunları kotalı paketlerde kotanın dolumu ile bağlantı kesilebilir sadece Türksat Kablo internet sitesine giriş yapmanıza izin verilir. Yeni bir hıza geçiş yaptığınızda modeminizin Docsis 3.0. uyumluluğunu kontrol edin. Adil kullanımın dolması ile internetin durdurulduğu paketler mevcuttur.

Kablonet geceleri akk (adil kullanım kotası) kaldırıldı mı?

Kampanya dahilinde seçilen paketinizle alakalı olarak gece 02 ile sabah 08 arasında yapılan işlemlerde kotaya sayılmayan paketler mevcuttur. Bu kampanyalardan birini tercih ederseniz gece 02:00-08:00 kullanımlarınız sayılmaz, kotanızı aştığınızda hızınız şu şekilde olur;

olarak değişir.

Bu konu önemli; kampanya dahilinde kota dolumda duran kampanyalar, geceleri hızı değişen kampanyalar ve kotalı paketlerden tercih yaparken dikkat etmelisiniz.

Uydunet Akk, Akn tam olarak ne zaman kaldırılacak?

2018 yılı sonu 2019 başı itibari ile kullanım kotaları tamamen ortadan kalkacaktır. Türksat Kablo tarafından sunulan hizmetlerde diğer ISS uygulamalarından biraz daha farklı uygulamalar ve kampanyalar yürütüldüğünden kafa karıştırıcı gibi görünebiliyor.

Mevcutta simetrik tarifler, kotasız tarifeler ve yüksek AKK olan paketler mevcuttur. BTK tarafından yukarıda verilen tarihlere nazaran Kablonet tarifelerinin hem ekonomik olması hem de kişiye uygun seçenekler sunması belirtilen tarihlerdeki kampanyalarda kendini gösterecektir.

Örneğin; geceleri 02 -08 saatleri arasında kota kullanımının sayılmadığı gibi hiç kotası olmayan paketlerde 2019 yılının hemen başında devreye girebilir. Bekleyip birlikte göreceğiz.

Kablo TV için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP