Uydunet internet fatura sorgulama, Kablonet borç sorgulama, Türksat Kablo
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet fatura ödeme, Kablonet internet faturası ödeme noktaları

Kablonet fatura borç sorgulama, Uydunet faturası sorgulama

Türksat Kablo tarafından verilen hizmetlerde internet hattınızdan doğacak olan; Kablonet fatura ödeme, Kablonet internet faturası ödeme noktaları, Uydunet internet fatura sorgulama, Uydunet borç sorgulama, Türksat fatura sorgulama, Türksat Kablo borç sorgulama, internet faturası sorgulama, borç öğrenme gibi soruların yanıtını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Türksat Kablo Fatura Sorgulama

Kablonet (Uydunet) faturalarınızı aşağıdaki adrese giriş yaparak öğrenebilir, sorgulayabilir ve eski borç/alacak bilgisi edinebilirsiniz. Site üzerinden;

  1. Ödeme Numarası ile Fatura Sorgulama
  2. Müşteri Numarası ile Fatura Sorgulama
  3. Hizmet Numarası ile Fatura Sorgulama

Online fatura ödeme

Not: BDDK, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararı gereği Kredi Kartı ile ödeme işlemleri internet faturalarına kapalı olacaktır. Kartınızla ödeme yaparken veya otomatik ödeme talimatlarında sorun yaşıyorsanız bankanızla görüşerek açtırabilirsiniz.

Bilgi almak için: 0850 804 44 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sisteme giriş yaparak borç ödeme için buraya tıklayın.

PTT’den Kablonet (Uydunet) faturası ödeme

Kablonet faturalarınızı PTT üzerinden ödeyebilirsiniz. Ptt ile yapacağınız ödemelerde fatura tutarı + 1 TL komisyon alınmaktadır. Herhangi bir PTT şubesinden ödenebilir.

Fatura ödeme merkezlerinden Kablonet (Uydunet) faturası ödeme

Fatura ödeme merkezleri aracılığı ile Uydunet, Kablonet, KabloTV gibi hizmet faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Yapacağınız ödemeler Fatura Ödeme Merkezi noktalarına göre 1 TL ile 1.5 TL arasında komsiyonlu ödemelerdir. Fatura + 1, 1.5 TL gibi ödeme yaparsınız. Güvendiğiniz kurumlar üzerinden gerçekleşebilir.

Türksat Kablo kendi şubeleri üzerinden de faturanızı ödeyebilirsiniz. Bölgenizdeki Türksat Fatura ödeme merkezinden işlem yapabilirsiniz. Ayrıca komisyon ödemenize gerek kalmayacaktır.

Banka ile Kablonet (Uydunet) faturası ödeme

Bankalar üzerinden Kablonet faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online Ödeme, Vezne, ATM, şubelere giderek bu işlemleri “Fatura Ödeme” kısmından ödeyebileceğiniz gibi ayrıca ödeme talimatları bırakabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı

Bankalar üzerinden veya Online işlem merkezi Türksat ile faturalarınızı otomatik ödemeye alabilirsiniz. 0850 804 4444 Telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi aracılığı ile yine aynı şekilde faturalarınızı otomatik ödemeye bırakabilirsiniz.

Borç alacak sorgulama, Eski borç sorgulama

Önceden kalan borçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Buradan giriş yapın ve sayfadaki Adınız Soyadınız ve TC Kimlik numaranızı yazarak borcunuzu sorgulayabilir aynı zamanda ödeyebilirsiniz.

Kablonet için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP