Uydunet internet başkasına nasıl devredilir, Uydunet devir evrakları
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet devir, Türksat devri nasıl yapılır, internet devir formu

Kablonet, KabloTv, Türksat, Uydunet başkasına nasıl devir yapılır?

Türksat Kablo ile KabloTv, Kabloses, Kablonet (Uydunet) hizmetlerinden faydalanıyorsanız hattınızı bir başkasına devir yapabilirsiniz. Devir işlemi alıcı ve satıcı ile birlikte gidilerek bir dilekçe (devir formu) doldurularak yapılır. Eski hat sahibi tüm haklarını devir yapacağı yeni kişiye devreder.

Kablonet, KabloTv, Türksat, Uydunet devri nasıl yapılır?

Devir için aşağıdaki devir formu gerekecektir. Devredecek kişi ile devralcak kişi bu formu ABONE MERKEZİ’ne giderek doldurmalıdır. Devredenin ve devralanın kimlik fotokopileri gerekecektir. Başka evrak istenmez. Devralan kişi yeni bir sözleşme imzalar ve hattı kendi üzerine devralır.

Abone merkezleri ve TÜRKSAT İl merkezleri devir yapma konusunda yetkili kuruluşlardır. Dilekçe yardımı ile merkezlere gitmeden devir yapılamaz.

Devir ücreti;

Türksat Kablo ile KabloTv, Kabloses, Kablonet (Uydunet) devir ücreti 12 TL’dir. Bu ücret devralan kişiye yansıtılır. Aylık 50 kuruş olarak (0.50 TL) 24 ay boyunca taksitli olarak devralanın faturasına işlenir.

Kablonet, KabloTv, Türksat, Uydunet devir

Hattı TÜRKSAT izni olmaksızın bir başkasına 3. şahıslarda devretmek veya kiralamak yasaktır. Hattın üzerindeki borç ve haklar devralan kişiye geçer ve bu sözleşmede mevcuttur.

Türksat devir formu;

Türksat devir formu için tıklayın.

Devirler yeni adreste veya eski adres üzerinde olabilir. Hattın bir bşka adrese alınabilmesi için yeni adreste KabloTv altyapı uygunluğu şarttır.

Devralacak ve devir yapacak kişilerin dikkatine;

  1. Alıcı kişinin yani devralan kişinin TÜRKSAT hattı kullanabilir durumda olması gerekecektir. Daha önce borcu olan ve gri, kara listede olanlar eski borçlarını ödemeden devir alamaz.
  2. Devir alacak kişinin yaşı tutuyor olması gerekmektedir. 18 yaş altındaki kişiler hattı devralamaz.
  3. Anne, baba, eş, kardeş gibi kişiler adına bir başkası devir alamaz. Devralacak kişinin kendisi olması gereklidir.
  4. Başkasının kimlik fotokopisi ile hat devri alınamaz, yapılamaz.
  5. Telefon ile devir işlemi yapılamaz. (Müşteri Hizmetleri Arama).
  6. Kimlik olmadan devir işlemi gerçekleşemez. Hem mevcut abone hem de hattı devralacak abonenin Kimliklerinde TC Kimlik olmalıdır. (Ehliyet, Evlilik cüzdanı, Pasaprot) gibi yasal geçerlilik taşıyan belgeler ile devir işlemi yapılabilir.
  7. Formu devralacak kişinin doldurması ile devir olmaz. Her iki kişi de İl müdürlüğü veya Abone merkezine gitmelidir.

Kablonet için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP