Uydunet cihaz kampanyaları, uydu cihazı, tablet, modem, cep telefonu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet cihaz kampanyaları, Taksitli Kablonet Uydu ve Modemler

Kablonet cihaz kampanyaları, Uydunet taksitli cihazlar

Türksat kabloları ile Kablonet markası ile verilen Uydunet internet hizmetlerinde taksitli cihaz seçenekleri mevcuttur. Taksitli cihazlar denildiğinde aklınıza tablet, akıllı telefon, cep telefonu, bilgisayar gibi taksitli cihaz alımı gelmesin. Bahsi geçen cihazlar; Uydunet modemler, Uydu cihazları ve CONAX Modül (Koşullu Erişim Modülü) dür.

Kablonet taksitli modem

Uydunet internet modeminizle alakalı sorun yaşadığınızda yeni bir modemi taksitli olarak alabilirsiniz. Modeminizin garantisi bulunuyorsa yetkili servis tarafından arızanın giderimi ücretsiz olarak yapılacaktır. Eğer modem ihtiyacı bulunuyorsa taksitli olarak faturanıza yansıyacak şekilde Kablonet modem talebinde bulunabilirsiniz. Normalde kiralama bedeli aylık 6 TL olan bu modemler kampanyalarla birlikte 2 TL olarak taahhüt altında alınabilir.

  • Netmaster Infinity 401
  • Netmaster CBW-383ZN
  • Netmaster CBW-383Z4

Kablonet Taksitli Uydu Cihazı

Tv yayınlarınız için HD kalitesindeki Uydu cihazlarını kiralayabilirsiniz. Cihazların aylık kiralama bedeli 3 TL’ye verilirken aynı cihazı kampanya ile birlikte 1 TL olarak kiralayabilirsiniz. Faturaya eklenerek tarafınıza yansıtılır.

  • NETA 8970 Digital HD Yayın Alıcı Kutu
  • NETA 8900 Digital HD Yayın Alıcı Kutu

Kablonet Taksitli Modül

CONAX Modül (Koşullu Erişim Modülü) normalde 3 TL aylık kiralama bedeli olan modülü kampanya ile birlikte 1 TL’ye almanız mümkündür.

Kablonet taksitli tablet, akıllı telefon ve cihazlar

Kampanyalar arasınd şimdilik diğer operatörlerdeki gibi cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar yoktur. İleride ne olacağı bilinmez ama şimdilik taksitli bu şekilde cihaz kampanyası mevcut değildir.

Kiramalarda nelere dikkat edilmeli?

  1. Cihaz alımlarında tahhüt süresi sonlandırılırsa indirim hakkı ortadan kalkar.
  2. Cihazı kiralayarak aldığınızda il müdürlüktelerine teslim etmelisiniz.
  3. Cihazı teslim ederken malzemelerin eksiksiz olması gerekecektir. Eksik olan veya teslim edilmeyen cihazlar ayrıca kullanıcıya fatura edilir.

Kiralama nasıl yapılır?

Herhangi bir cihazı almak istediğinizde Türksat Kablo sitesi üzerinden sipariş vermeniz mümkündür. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapılarak taksitli cihaz alınabilir. Tahhüt verilerek kiralama hizmetlerinde ayrıca kampanyalarınızla beraber hat dondurma işlemi yapabilirsiniz. Cihaz kiralama bedeli hat dondurma süresince faturaya yansımaz. Hattın aktif edilmesiyle birlikte taksitli olarak gelmeye devam eder. Dondurulan süreler taahhüt süresine sayılmaz.

Kablo TV için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP