Türksat Kablo başvuru, Uydunet internet başvuru formu

KabloNET başvuru, KabloSES başvuru, KabloTV başvuru

KabloNET, KabloSES, KabloTV başvuru

Türksat Kablo üzerinden verilen önceleri Uydunet olarak tanımlanan Kablonet, KabloSes ve Kablo TV olarak hizmet vermektedir. Türksat olması size kablo gerektirmeyen uydu üzerinden internet hizmeti gibi gelebilir ancak KabloNet adından da anlaşılacağı gibi Kablolu İnternet hizmetidir. Aşağıdaki “Başvuru formu” doldurulduktan sonra gerekli kontroller sağlanacaktır.

Başvuru formu doldurmadan önce şu bilgilere sahip olmanız size yardımlarımızın daha hızlı olmasını sağlayacaktır:

 1. KabloNet altyapı talebi için başvuruda bulunmayınız. Müdürlüklere gidilerek dilekçe ile başvurulmalıdır.
 2. Tarife değişikliği için başvududa bulunmayın, tarife değişikliği online işlem merkezi veya Müşteri Hizmetleri tarafından gerçekleştirilebilir.
 3. Başvuru formu: Kablonet (Uydunet altyapısı olanlar içindir.) eğer altyapınız varsa yeni internet hattı başvurusunda bulunabilirsiniz. Altyapınız yoksa diğer internet hizmetlerinden faydalanmak için BURAYA TIKLAYIN diğer kampanyalardan yararlanmanızı sağlayalım.

KabloNET başvuru formu


KabloNET başvuru şartları ve koşulları

 • Kablonet başvurusu yapacak olan abonenin altyapısı olmalıdır. Altyapısı olmayan aboneler kablonet ile internet talebinde bulunamazlar.
 • Kablonet uydu üzerinden Türkiye’nin her yerine kablosuz internet sağlayan bir altyapısı sunmaz. Tıpkı diğer altyapı sağlayıcıları gibi Kablo hattı çekilerek kazılar yapılarak evlere kadar kablo döşenen bir hizmettir. Aynı il veya ilçe üzerinde KABLONET ALTYAPI uygunluğu görebilirsiniz ancak altyapı sokak, cadde olarak bile ayrılmaktadır. Bir ilçenin bir mahallesinde veya sokağında altyapı varken diğer mahalle veya cadde üzerinde altyapısı uygun veya hiç olmayabilir.
 • Altyapınız yoksa diğer servis sağlayıcıların internet hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerden faydalanamka için başvuru formlarımızı kullanmanız yeterlidir.

Eğer kablonet altyapınız varsa;

 1. Başvuru formu doldurulduktan sonra mesai saatleri içerisinde size kısa sürede dönüş sağlanır.
 2. Kablonet (Uydunet) altyapı kontrolünüz yapılır.
 3. Hizmet varsa tarifeler, paketler ve kampanyalar sunularak size uygun gelen tarife için onay alınarak kurum/servis ekiplerine yönlendirme yapılır.
 4. Yetkili servis tarafından evinize gelinerek modem kurulum ve sözleşme imzalama aşamaları gerçekleştirilir. Sözleşmenizi imzaladıktan sonra 1 nüshası sizde kalır ve kimlik fotokopiniz alınır.
 5. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra internet ve diğer TV, SES, NET hizmetlerinden yararlanmaya anında başlarsınız.
 6. Ortalama açılış süreleri 1-3 gün arasında randevulu şekilde gerçekleşir.

Not: Altyapınız çıkmadığı durumlarda size diğer internet firmalarının sağladığı indirimler ve kampanyalar hakkında ayrıca bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP