Uydunet altyapı, Uydunet altyapı sorgulama, binamda uydunet var mı?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Kablonet altyapı, Kablonet internet altyapısı, Türksat altyapı sorgulama

Kablonet altyapı, Uydunet altyapı sorgulama, Türksat internet nerelerde var?

Türksat kablo KabloTV ile kablonet (Uydunet) internet yapısı; Türkiye’de bir Adsl hizmeti kadar yaygın olmayan fiber altyapı bazı İllerde mevcuttur. Kablonet internet hizmeti alabilmeniz için binanızda Uydunet altyapısının olması şarttır. Eğer Türksat altyapı mevcutsa KabloNet, KabloSes ve KabloTV hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uydunet altyapı olan İller aşağıda belirtilmiştir.

ALTYAPI SORGU

Uydunet altyapı sorgulama: Sadece olan bölgeler çıkar!

Binasında veya işyerinde Uydunet altyapı olan bireysel ve kurumsal aboneler 10 Mbps ile 1000 Mbps arasında değişen hızlardaki kampanyalardan yararlanabilir.

Binamda Uydunet altyapısı var mı?

Kablonet olan illerin sayısı azdır. Zaten binanızda Uydunet varsa dış kapınızda kutusunu görebilirsiniz. İllerde Uydunet altyapısı var demek; her ilçede her semtte veya her mahallede varlığı anlamına gelmez. Sadece belirli ilçe ve merkezi yerlerde bulunan Altyapıyı aşağıdaki harita üzerinden görebilirsiniz.

Kablonet (Uydunet) altayapısı olan iller;

Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Denizli, Zonguldak, Bolu, Ekişehir, Ankara, Konya, Karaman, Mersin, Samsun, Kayseri, Adana, Gaziantep, Erzindan ve Erzurumdur.

Bu illerin ilçelerinde veya mahallenizde fiber altyapıyı adresinize göre sorgulatmak veya diğer fiber ve altyapıların hepsi hakkında bilgi almak istiyorsanız. FİBER SORGULAMALAR İÇİN TIKLAYIN.

Not: Formu doldurduğunuzda bilgi almak istiyorum seçeneğini seçiniz. Tarafınıza dönüş sağlanarak tüm internet uygunluğu ve fiber sorgulamalar iletilmektedir.

Kablonet fiber altyapı mevcut mu?

Eğer kablonet altyapınız varsa kampanya seçeneklerinden dilediğinizi seçerek faydalanabilirsiniz. Kablonet Modem ayrıca talep edebilir, KabloTv hizmetlerinden seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerin yanında ayrıca KabloSes avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Kampanyalar dahilinde bağlantı, aktivasyon, kurulum gibi ücretsiz birçok avantajlardan da ayrıca faydalanabilirsiniz.

Binanızda Kablonet yok mu?

Eğer sokağınızda Uydunet altyapısı var ancak sizin binanızda yoksa Müdürlüklere giderek bir dilekçe ile altyapı talebinde bulunabilirsiniz. Bölgenizde Kablonet altyapınız yok ancak olmasını istiyorsanız şunları bilmenizde fayda var;

Fiber altyapılar maliyetli bir yapıdır. İstenildiğinde hemen kurulabilecek veya aktif edilebilecek bir yapı olmadığından hem talebin hem de yerleşim yerinin yeteri seviyede kullanıcıya hitap etmesi gerekmektedir. Bölgenizdeki veya İldeki müdürlükler bu konuda size daha fazla yardımcı olacaktır. Diğer ISS firmalarının fiber veya adsl altyapıları üzerinden Uydunet internet ile KabloNet, KabloSes ve KabloTV hizmetleri verilememektedir.

Kablo TV için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP