İnternetten faturasızdan faturalıya geçiş nasıl yapılır
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

İnternetten faturalıya geçiş Vodafone, internetten faturalıya geçiş formu Turkcell

İnternetten faturalıya geçiş formu

İnternetten faturalıya geçiş Vodafone, internetten faturalıya geçiş Turkcell, internetten faturalıya geçiş Avea gibi işlemler mağazalara veya cep merkezlerine gitmeden internetten başvuru yapılabilir. Geçiş işlemi sadece faturasızdan faturalıya geçişlerde değil aynı zamanda Turkcell’den Vodafone’a, Vodafone’dan Turkcell’e, veya Avea (Türk Telekom) mobil hatların numara taşıması ya da Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi hatların faturalıya geçişi ile numara taşıması başvuru formu ile yapılabilir.

İnternetten faturalıya geçiş formu

Not: Aşağıdaki geçiş formunu sadece Vodafone’a veya Turkcell’e geçiş için kullanabilirsiniz.

İnternetten faturalıya geçiş şartları ve koşulları

Faturasızdan faturalıya geçiş;

Eğer hattınız faturasızsa, faturalıya geçmek için adınıza kayıtlı bir belge gerekecektir. Bu belge son 2 ay tarihini geçmemiş sabit bir fatura veya resmi kimlik ya da belge olabilir. Faturasızdan faturalıya geçiş işlemi normal yeni faturalı almak gibidir. Yukarıdaki başvuru formu ile Pttcell, Bimcell, Vodafone, Turkcell, Avea, Teknosacell (Türk Telekom) faturasız hatlarınızı Turkcell ve Vodafone için talep edebilirsiniz. Başka hangi belgelerle faturlı hat alınır öğrenmek için buraya tıklayın.

İnternetten faturalıdan faturalıya geçiş

Hattınız faturalıysa, bir belge temin etmenize gerek kalmaz. Kimlik fotokopinizle Turkcell Abonelik Sözleşmesi veya Vodafone Abonelik Sözleşmesi imzalamanız yeterli olacaktır.

İnternetten başvuru nasıl tamamlanır.?

Başvuru işleminin tamamlanarak hattın aktif olması için abonenin herhangi bir yere gitmesine gerek yoktur. Hat için gerekeli olan tüm evrak ve dökümanlar abonenin kapısına gönderilerek işlem tamamlanır.

  1. Başvuru yaptıktan sonra yetkili müşteri temsilcisi tarafından aranırsınız.
  2. Tarafınıza kampanyalar, tarifeler, paketler sunulur.
  3. Onayın ardından adres bilgileriniz alınarak gerekli olan abonelik sözleşmesi ile eğer numara taşıma yapılıyorsa numara taşıma formu ile SIMKART adresinize gönderilir.
  4. Gelen yetkili kişi sizden sözleşmeleri imzalamanızı isteyecek 1 adet kimlik fotokopisi alacaktır.
  5. Numara taşıma işleminiz varsa yeni hattınız ve sözleşmelerin 1 nüshası size bırakılar.
  6. Bu işlemler aynı sistemlere gerekli evraklar taranarak tamamlanacağından hat açılma süresi ile aktif olma süreleri çok kısadır. Numara taşımalarda işlemler 3-4 gün kadar sürebilir. Hat numara taşıma için karşı operatörün onayı sunulacağından bu süre beklenmek durumunda kalınır.
  7. Hat borcundan kapalı (giden arama) ise önce borcun ödenmesi gerekmektedir. Daha önce faturalı hat borcu olan aboneler aynı firma üzerinden yeni hat alamazlar.
  8. Yeni hat başvurusu yaparken A firmasına borcunuz varsa B firması üzerinden faturalı hat alabilirsiniz.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP