İnternete ne kadar hızla bağlanıyorum?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

İnternet hızım kaç nasıl öğrenebilirim? (3G, 4.5G, Adsl, Vdsl, Fiber)

İnternet hattınızın hızını öğrenmek ister misiniz?

Evde internet (Adsl, Vdsl, Hipernet, Ultranet, Fiber, Adslmax, Fibermax) veya cepten internet (GSM-Mobil) hattınızın 4.5G, 3G veya kaç Mbps ile internetten indirme veya yükleme yapabildiğini aşağıdaki hız testi yaparak öğrenebilirsiniz.

İnternet hızım kaç nasıl öğrenebilirim?


Yukarıdaki test alanı (sorgulama alanı) internetten indireceğiniz dosya hızınızı, internete yükleyeceğiniz bağlantı hızlarınızı gösterecektir.

SpeedTest;

TurkNet, Ttnet, Vodafone, Turkcell, Superonline, Türk Telekom, Avea, Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Millenicom, Kablonet ve diğer ISS firmaların internet bağlantı hızlarını sorgulamaya ve öğrenmenize yardımcı olacaktır.

İnternete ne kadar hızla bağlanıyorum?

Yukarıda Download sonucu sizin internete kadar hızla kaç kızda bağlandığınızı gösteren sonuçtur. İnternetten indireceğiniz dosyalar ise Upload hızını gösterir.

Buna göre yukarıdaki sonuçlar;

Karşıdan yükle = İnternet bağlantı hızınız

Karşıya yükle = Bir dosya indirirken aldığınız hız sonucudur.

Not: Yukarıdaki sonuçlar ile internet hattınız üzerindeki kampanyalarda bulunan hızlar arasında farklılık olabilir. Bilgisayarınızın durumu, internete bağlanma şekliniz, Wifi, Wireless (Kablosuz) bağlantınız, kablo mesafeniz, santral mesafeniz, Pc veya cihaz üzerindeki uygulamalarınız sonuca etki eder. Adil Kullanım Kotalı internet paketi kullanan abonelerin kotaları dolduğunda yine aynı şekilde mevcut paket tarifelerinde belirtildiği gibi kota dolumlarında hızlarda düşüşler yaşanmaktadır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP