Ev için internet alma, eve internet bağlatma 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

internet başvuru 2018, kolay ve pratik internet başvurusu 2018

Online olarak eve internet başvurusu 2018

Ev için internet hattı ihtiyacı olan müşteriler 2018 yılında online ve pratik şekilde uğraş ve zaman harcamadan Adsl başvuru, Fiber başvuru ve Vdsl internet başvurusu yapabilir. Eve veya işyerine gelen kablo türüne göre değişim gösteren bu başvurulara Yalın internet başvurusu, Telefonsuz internet başvurusu veya mevcut telefon hattını birleştirerek tek faturalı olacak şekilde Türk Telekom, Ttnet, Superonline, Vodafone Süpernet ev internet tercihlerinden birini yapabilirsiniz.

Ev internet başvurusu 2018

Ev internet başvurusu için aşağıdaki butona tıklayarak basitçe internet talebinizi gönderebilirsiniz.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

internet başvuru koşulları ve başvuru şartları

Eğer hattı üzerine almak isteyen müşteri sizseniz şu koşul ve şartları yerine getirmelisiniz;

 • Ev veya binanızda bakır ve fiber kablo çekilmiş olmalı.
 • 18 yaş sınırı altında olmamalısınız.
 • Üzerinde TCKimlik numaranızın olduğu ehliyet, kimlik vs olmalı.
 • Size gelecek olan talep formu ve internet sözleşmesini imzalamalısınız.

Hat başvurusunda bulunacak kişinin adresine gönderilecek olan veya kurulum için gelecek kişi tarafından sözleşmeler imzalatılarak sizden kimlik fotokopisi alınarak işlem tamamlanacaktır.

Adsl, Vdsl, Fiber başvuru 2018

Tercih edeceğiniz hizmetin kampanyaları veya tarifeleri size uygun ya da ucuz gelebilir ancak tercihiniz olan paketi alabilmeniz için altyapınızın destekliyor olması gerekmektedir.

Eğer binanızın altyapısında;

 • Adsl ise Vdsl paket veya Fiber paket alınamaz.
 • Vdsl olanlarda Fiber tarifeler alınamaz.
 • Fiber olan binalar için vdsl veya adsl paket verilemez.

Buna göre; yeni internet aboneliği ya da internet taşıma için kriterler göz önüne alınmalıdır. Başvuru yaptığınızda altyapınız sorgulanarak tercih seçenekleri sunulmaktadır.

Altyapınızın hızı şu şekilde sıralanmaktadır;

 • 16 Mbps’ye kadar  olan internet hatları Adsl
 • 16 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar olan hatlar Vdsl
 • 24 Mbps’den 1000 Mbps’ye kadar çıkan hızlardaki hatlar Fiber

Yukarıdaki hızlarda internet alan aboneler kota doldurduklarında hızları 5 Mbps ile 35 Mbps arasında değişen bir hızda yeni aya kadar internet kullanımı sürdürecektir.

AKK 2018

02 ile 08 saatleri arasında limitsiz veya sınırsız internet paket kullananlar (AKK’li paket) belirtilen saatlerde kotaya takılmadan internet kullanımı yapabilir.

AKK kalktı mı, AKK kaldırıldı mı 2018

Ail kullanım kotalarının (AKK) kaldırılacağı tarih 01.01.2019 olarak belirlenmiştir. 2018 yılı görünüyor olsa bile senenin son günü tümüyle kalkacaktır.

Yalın ve Telefonsuz internet başvurusu 2018

Müşterinin ev, işyeri veya binasındaki altyapı uygun olduğu sürece Vdsl yalın paketler, Adsl veya Fiber telefonsuz internet paketlerinden yararlanılabilir. Eğer telefon abonesiyseniz telefon+internet paketi bütünleştirilerek tek faturalı sisteme geçebilirsiniz..

Başvurusu sorgu

İnternet başvurusu yaptıktan sonra hat hakkındaki son durumu öğrenmek üzere ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) Müşteri hizmetleri ile irtibara geçerek internet başvuru sorgulama yapabilirsiniz.

İnternet başvurusu hakkında;

En çok tercih edilen internet firmaları ise; Ttnet ve Türk Telekom, Superonline Adsl, Vdsl, Fiber yine aynı şekilde Vodafone Supernet ev internet paketleridir. Superonline fiber internet altyapısı olan aboneler Millenicom, Vodafone, Dsmart, Digiturk gibi internet hizmetlerinden de ayrıca yararlanabilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan bir yanıt

 • Türknet yetkilisine ben türknet aboneliği kapattırdığım halde fatura yansıtılmıştır fakat ben bu faturayı ödemek istemiyorum Hizmet almadığım halde 2 aydır bana fatura çıkıyor Hizmet no 021642630XX dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP